"Bu bilgisayarı sıfırla" seçeneği her şeyi sıfırlıyor mu?

Zcherby

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarı sıfırlamak istiyorum. Ayarlarda bu bilgisayarı sıfırla diye bir bölüm var. Oradan sıfırlarsam Windows Key girmem gerekir mi her şeyi tamamen mi sıfırlıyor?

Hocam ben yaptım ama tavsiye etmem. Her şeyi sıfırlar, key girmeye gerek kalmaz ama bu saatler sürüyor sıfırlama olayı. Geceden bilgisayarı açık bırakırsan sabaha karşı biter.

Bu video işine yarar diski sıfırlamadan format atabilirsin. İstersen de diski komple sıfırlarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

“Bu bilgisayrı sıfırla” derseniz size iki seçenek sunar:
  1. Bütün ayarları, programları, dosyaları sil ve Windows’u yeniden yükle.
  2. Dosyaları koruyarak sil ve Windows’u yeniden yükle.
Sıfırlama pek iyi bir yöntem değil, temiz kurulum öneririm.

Temiz kurulum yapmak için uygun değilim hocam sadece laptop var yanımda ve onu sıfırlamayı düşünüyordum eğer sağlıklı olmayacak ise sonrası için erteleyim bir sorundan ötürü değilde gereksiz dolduğu için sıfırlamayı düşünüyorum.

Temiz kurulum yapmak için uygun değilim hocam sadece laptop var yanımda ve onu sıfırlamayı düşünüyordum eğer sağlıklı olmayacak ise sonrası için erteleyim bir sorundan ötürü değil de gereksiz dolduğu için sıfırlamayı düşünüyorum.

Hocam attığım videoyu izleyin. Ben eski laptopumu oradan sıfırladım. İsterseniz dosyaları silmeden sıfırlayabilirsiniz. Ya da tüm diski tamamen sıfırlayabilirsiniz. Ayrıca tekrar Key istemedi benden.
Hocam attığım videoyu izleyin. Ben eski laptopumu oradan sıfırladım. İsterseniz dosyaları silmeden sıfırlayabilirsiniz. Ya da tüm diski tamamen sıfırlayabilirsiniz. Ayrıca tekrar Key istemedi benden.

Windows'uda kendi kuruyor siz sadece sıfırla deyip bekliyeceksiniz o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı