Bu DeathAdder 2013'ler orijinal mi?

Hocam ben Aliexpress'den Razer Deathadder Essential alacağım. Ancak çakma çıkmasından korkuyorum. Bana güvenilir bir link atar mısınız?
Ayrıca Plati.ru'dan 20 Dolar kuponlu bir hesap alarak ucuza getireceğim. Sıkıntı olmaz değil mi?

Burada oldukça olumlu yorum var ve satın alanlar da fotoğraflarını eklemiş. Plati'yi bilmiyorum ama Aliexpress'ten yana sorun yaşamazsın diye düşünüyorum.

Burada oldukça olumlu yorum var ve satın alanlar da fotoğraflarını eklemiş. Plati'yi bilmiyorum ama Aliexpress'ten yana sorun yaşamazsın diye düşünüyorum.

Sizce mouse iyi mi? Ben şimdi 20 IPS değerine sahip bir mouse kullanıyorum. 400 DPI ile CS:GO oynarken acayip fazla takılıyor dönmelerde. Bu mouse'u alınca çözülür değil mi?

Sizce mouse iyi mi? Ben şimdi 20 IPS değerine sahip bir mouse kullanıyorum. 400 DPI ile CS:GO oynarken acayip fazla takılıyor dönmelerde. Bu mouse'u alınca çözülür değil mi?

Deathadder iyi ve popüler bir faredir. Rekabetçi oynamıyorum bu yüzden DPI ile işim yok ama bunun için konu açıp diğer üyelere de sorabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı