Bu devirde iPhone 6 kullanılır mı?

Bahadır.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
-_-
Şu an kullandığım telefonu servise vereceğim için geçici süreliğine yıllardır evde duran nispeten eski iPhone 6'nın bataryasını değiştirip kullanmayı düşünüyorum.

Soruma geleceksek, bu devirde iPhone 6 kullanılır mı?
iOS sürümü eski olduğu olduğu için bazı uygulamalar artık iPhone 6'yı desteklemiyormuş ama bu durumu Jailbreak yaparak aşmayı düşünüyorum.
Onun dışında sosyal medya (Instagram, Facebook vs.), WhatsApp, YouTube ve diğer günlük uygulamalarda performansı nasıl? Önerilerinizi ve cevaplarınızı bekliyorum...

Şu an kullandığım telefonu servise vereceğim için geçici süreliğine yıllardır evde duran nispeten eski iPhone 6'nın bataryasını değiştirip kullanmayı düşünüyorum.

Soruma geleceksek, bu devirde iPhone 6 kullanılır mı?
iOS sürümü eski olduğu olduğu için bazı uygulamalar artık iPhone 6'yı desteklemiyormuş ama bu durumu Jailbreak yaparak aşmayı düşünüyorum.
Onun dışında sosyal medya (Instagram, Facebook vs.), WhatsApp, YouTube ve diğer günlük uygulamalarda performansı nasıl? Önerilerinizi ve cevaplarınızı bekliyorum...

Günlük kullanım için uygundur yakın çevremde kullanan 1-2 kişi var ve gayet sorunsuz kullanıyorlar eski olduğu için geçişlerinde yavaşlık mevcuttur biraz.

Biz kullanılmaz desek gidip yeni telefon mu alacaksın hocam? Telefon servisten gelene kadar idare eder bende 6S var rahatlıkla günlük işlerimi karşılıyor.

Çok yakında güncelleme almayı kesecek. Ayrıca batarya sana yetmeyebilir. Günlük kullanım için hala uygun sayılır.

Sadece başlığı okuyup yanıt vermenin zararları :/

Yeni konular

Geri
Yukarı