Bu dönem sınavlara girme zorunluluğu yok mu?

Floxizdia

Hectopat
Yer
Berlin
Herkese iyi bayramlar. WhatsApp grubuna böyle bir belge attılar. Gerçek olmasını isterim ama içime kurt düştü. Mühürlü ve imzalı. Bir de sizin bakmanızı isterim. Düşünceleriniz nelerdir? Arkadaşa sordum o da başka okuldaki arkadaşlarına atmış doğru diyorlarmış. Onlarda da öyleymiş.

Dosya Ekleri

• IMG-20230422-WA0000.jpg
    IMG-20230422-WA0000.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 162
Herkese iyi bayramlar. WhatsApp grubuna böyle bir belge attılar. Gerçek olmasını isterim ama içime kurt düştü. Mühürlü ve imzalı. Bir de sizin bakmanızı isterim. Düşünceleriniz nelerdir? Arkadaşa sordum o da başka okuldaki arkadaşlarına atmış doğru diyorlarmış. Onlarda da öyleymiş.
Doğru görünüyor hocam.

Öğretmenler atmadıysa fazla takmamak lazım. Öğretmenlerden biri attıysa okul açılınca bir teyit edip ona göre haraket edebilirsiniz.

Herkese iyi bayramlar. WhatsApp grubuna böyle bir belge attılar. Gerçek olmasını isterim ama içime Kurt düştü. Mühürlü ve imzalı. Bir de sizin bakmanızı isterim. Düşünceleriniz nelerdir? Arkadaşa sordum o da başka okuldaki arkadaşlarına atmış doğru diyorlarmış. Onlarda da öyleymiş.
Ayrıca devam zorunluluğu olmayışını bir yerden duymuştum, doğru galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam size de iyi bayramlar ve geçmiş olsun. Bu belge gerçek onun hakkında bir şüpheniz olmasın. MEB depremden sonra sınava girmek isteyen öğrenciler varsa, girecek ise veya deprem ili ama fazla etkilenmediyse diye bu kararı aldı diye biliyorum. Tabi siz derseniz ki ben sınava girmek istemiyorum o zaman 1. Dönem notunuz karneye geçer. Derseniz ki eğer birinci dönem notum karneye geçerse o dersten kalırım o zaman sınavlara girebilirsiniz. Ama zaten 1. Dönem, yani öğrenilen konulardan hazırlanacak sınavlar hemen hemen aynı olur.

Hocam size de iyi bayramlar ve geçmiş olsun. Bu belge gerçek onun hakkında bir şüpheniz olmasın. MEB depremden sonra sınava girmek isteyen öğrenciler varsa, girecek ise veya deprem ili ama fazla etkilenmediyse diye bu kararı aldı diye biliyorum. Tabii siz derseniz ki ben sınava girmek istemiyorum o zaman 1. Dönem notunuz karneye geçer. Derseniz ki eğer birinci dönem notum karneye geçerse o dersten kalırım o zaman sınavlara girebilirsiniz. Ama zaten 1. Dönem, yani öğrenilen konulardan hazırlanacak sınavlar hemen hemen aynı olur.

Ben girmessem 1. Dönem notlarım otomatik olarak geçer değil mi okulla konuşmam gerekiomu

Ben girmessem 1. Dönem notlarım otomatik olarak geçer değil mi okulla konuşmam gerekiomu
Hocam onu tam olarak bilmiyorum. Yani bildiğim kadarı ile evet 1. Dönem notları giriyor olmalı ama yine de siz okulla bir konuşun işi sağlama alın. Hangi il, okul vs. değişiklik gösteriyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı