Bu Dönemde GTX780Ti Almak İyi Midir?

• Konuyu başlatan Fatih DEMİR ANT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamamen bütçenize bağlı. Eğer normal GTX780 ise, R9 290 tarafından "Ti" takısız 780 ezilip geçiliyor. Oyun için en düşük 6300 alabilirsiniz. 4770K ile de 4670K arasında FPS farkı olmadığı için maximum 4670K seçmenizi tavsiye ediyorum.

Yani tamamen bütçenize bağlı. :)
Hocam, Twitter'da Watch Dogs'un yapımcısı ultra grafik gereksinimlerini açıkladı: GTX 780 ile i7 4770K. Ben R9 290 PCS+ ile i5 4670K alsam aynı performansı alır mıyım?

Daha ortaya çıkmamış bir oyun hakkında yorum yapmak yeterince saçma olur. :) Oyun çıksın port özürlü olup olmadığını önce bir görelim. Eğer port özürlüyse 780Ti Quad SLI + 4930X bile kurtaramaz. :)

Bence GTX 780 oyun için fazlasıyla yeter. Eğer çok zenginseniz fantazi yapmak için 8xx serisine geçebilirsiniz ama bu kartı 3 yıl içinde eskidi diye değiştirmek tamamen israf.

Daha ortaya çıkmamış bir oyun hakkında yorum yapmak yeterince saçma olur. :) Oyun çıksın port özürlü olup olmadığını önce bir görelim. Eğer port özürlüyse 780Ti Quad SLI + 4930X bile kurtaramaz. :)
Titan-z bile kurtaramaz... :D

Beklemen saçma olur. 800 serisini beklersin başka şeyler çıkar. Teknolojide beklemen saçma olur çünkü her gün yeni bir şey çıkıyor. Sen S4 beklersin alırsın bir kaç ay sonra S5 çıkar. Sana tavsiyem beklemeden alman.
Ekran kartlarında 3-4 yılda bir ara yükseltme dönemleri olur, AMD yeni hareketini tamamladı, sıra sene sonunda Nvidia'da, bu yüzden 5-6 ay beklemek en doğru tercih olur, şaka yaptım bu arada ciddiye almanı beklemiyordum kusura bakma.

Nvidia Mantle karşısına kendi kozunu oynayacak. Karşılıklı yanıtlar gelecektir bekleyin derim.

Ekran kartlarında 3-4 yılda bir ara yükseltme dönemleri olur, AMD yeni hareketini tamamladı, sıra sene sonunda Nvidia'da, bu yüzden 5-6 ay beklemek en doğru tercih olur, şaka yaptım bu arada ciddiye almanı beklemiyordum kusura bakma.
Asıl sen kusura bakma ciddiye falan almadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı