Bu dönemde Xbox One S alınır mı?

Hasan_Can35

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Herkesin bildiği gibi sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Ben de bu dönemden çok sıkılarak oyun oynamak için bir sistem almak istiyorum fakat arada kaldım. Bir yandan 3500 TL'ye Xbox One S, bir yandan da 3500 TL'ye i3 9100F, RX 570 4 GB, 1x8 GB RAM'li bir sistem var. Bütçem 3500 TL olduğu için bilgisayar kısmında Ryzen'i tercih edemiyorum, fırsatçılar yüzünden de PS4'ü tercih edemiyorum. Sizce bu dönemde hangisini almak daha mantıklı? (Ağırlıklı olarak oynadığım oyunlar Devil May Cry serisi, AC serisi ve E-spor oyunları.)(Lütfen alma veya bekle demeyin biraz daha beklersem çıldıracağım :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Herkesin bildiği gibi sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Ben de bu dönemden çok sıkılarak oyun oynamak için bir sistem almak istiyorum fakat arada kaldım. Bir yandan 3500 TL'ye Xbox One S, bir yandan da 3500 TL'ye i3 9100F, RX 570 4 GB, 1x8 GB RAM'li bir sistem var. Bütçem 3500 TL olduğu için bilgisayar kısmında Ryzen'i tercih edemiyorum, fırsatçılar yüzünden de PS4'ü tercih edemiyorum. Sizce bu dönemde hangisini almak daha mantıklı? (Ağırlıklı olarak oynadığım oyunlar devil may Cry serisi, AC serisi ve e-spor oyunları.)(lütfen alma veya bekle demeyin biraz daha beklersem çıldıracağım :D)

Hocam 3 ay once baktigimda konsolun max fiyati 1300 TL idi oyunlu CD ROM'lu.
Bu firsatcilara para yedirmeyin.

Tanıdık bir abi ile görüştüm. Konsol tamir, alım, satım yapıyor. Bu gidişle fiyatların yüksek ihtimalle kalıcı olacağını söyledi. Al bence. Dolar 7,20 den 6,80 e düşmüşken.

Tanıdık bir abi ile görüştüm. Konsol tamir, alım, satım yapıyor. Bu gidişle fiyatların yüksek ihtimalle kalıcı olacağını söyledi. Al bence. Dolar 7,20 den 6,80 e düşmüşken.
Kardeş PC hem daha güçlü hem de e spor oyunları PC'ye çıkıyor.
Merhaba arkadaşlar. Herkesin bildiği gibi sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Ben de bu dönemden çok sıkılarak oyun oynamak için bir sistem almak istiyorum fakat arada kaldım. Bir yandan 3500 TL'ye Xbox One S, bir yandan da 3500 TL'ye i3 9100F, RX 570 4 GB, 1x8 GB RAM'li bir sistem var. Bütçem 3500 TL olduğu için bilgisayar kısmında Ryzen'i tercih edemiyorum, fırsatçılar yüzünden de PS4'ü tercih edemiyorum. Sizce bu dönemde hangisini almak daha mantıklı? (Ağırlıklı olarak oynadığım oyunlar Devil May Cry serisi, AC serisi ve E-spor oyunları.)(Lütfen alma veya bekle demeyin biraz daha beklersem çıldıracağım :D)
Adam e spor oyunları oynayacakmış.

Hepinize teşekkür ederim.Hazır dolar inmişken PC almak daha mantıklı bir hareket olur, zaten bu yıl içerisinde yeni nesil konsollar çıkacak, onlar çıktığında da mevcut nesildeki konsolların fiyatları düşer.(İnş :D)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı