Bu dolar kurunda PC toplamak

2015 yılında bilgisayar toplarken o zamanda böyle doların düşmesini bekle gibi yorumlar gelmişti fakat ben indirim yakaladığım ilk anda topladım. Bana kalırsa doların düşmesini bekleme uygun indirim yakaladığın anda sistemini al.

Ne yazık ki ben de haziran sonuna pc almayı düşünüyordum
önce HP Pavilion 15-EC0001NT 7WE76EA Ryzen 7 3750H 8 GB 1 TB + 128 GB SSD GTX1650 15.6" Full HD Notebook almayı düşünüyordum. Tabi 5000 TL iken. Son 6 aylık fiyat değişim grafiği
1587691937194.png

Yani anlayacağın şimdi asla pc toplanmaz
senin paran varsa altına yatır bir ayda çeyrek 550'lerden 640'lara kadar falan yükseldi
paranı altına yatır kaybetmezsin sonra kazandığın karla da pc toplarsın.

Bekle bekle nereye kadar? Dolar ileride belki düşse bile fiyatlarda anında indirim yapıyorlar mı sanki? :D
Ayrıca TL'nin değer kaybetmesi virüse bağlanmamalı. Virüs varsa herkese var, her ülkeye var! En çok vaka ABD'de bulunuyor. Peki dolar, niye TL gibi ciddi değer kayıplarına uğramıyor? :)
Sistem toplamak için bence hiç beklemeyin. Çalışmalara hemen geçin derim. Yarın neyin ne olacağını hiç bilemeyiz. :)

Bekle bekle nereye kadar? Dolar ileride belki düşse bile fiyatlarda anında indirim yapıyorlar mı sanki? :D.
ayrıca TL'nin değer kaybetmesi virüse bağlanmamalı. Virüs varsa herkese var, her ülkeye var! En çok vaka ABD'de bulunuyor. Peki dolar, niye TL gibi ciddi değer kayıplarına uğramıyor? :)
sistem toplamak için bence hiç beklemeyin. Çalışmalara hemen geçin derim. Yarın neyin ne olacağını hiç bilemeyiz. :)

Çok doğru demişsin. Dolar bir anda çakılsa ürün satmamaya, stokta bulunmuyor demeye bile başlayabilirler.

Dolar molar hikaye, dolar 8,40 iken 5-6 bine gördüğüm sistemler şimdi dolar düz 7 lira iken 7 bin falan olmuş. Herhalde dolar 5 lira olsa da yine de bir cacık fark etmeyecek. Adamlar yurt dışından getirtiyor, dolarda kur farkı çıkarsa aracı için ekstra bir kar durumu ortaya çıkıyor. ''Ben 500 liraya bu kartı getirttim, şimdi 450 lira ediyor, o zaman 450 liradan vereyim'' diye düşünseydiler şuan harika bir durumda olurduk ama adamlar nasıl işlerine geliyorsa o şekilde fiyat belirliyor.

Bekle bekle nereye kadar? Dolar ileride belki düşse bile fiyatlarda anında indirim yapıyorlar mı sanki? :D
Ayrıca TL'nin değer kaybetmesi virüse bağlanmamalı. Virüs varsa herkese var, her ülkeye var! En çok vaka ABD'de bulunuyor. Peki dolar, niye TL gibi ciddi değer kayıplarına uğramıyor? :)
Sistem toplamak için bence hiç beklemeyin. Çalışmalara hemen geçin derim. Yarın neyin ne olacağını hiç bilemeyiz. :)
Ekonomi iyi yeğen. TR şahlanıyor moruq :D .

Yeni konular

Geri
Yukarı