Çözüldü "Bu dosya biçimi desteklenmiyor olabailir" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Skarpagon

Hectopat
İyi akşamlar. Benim telefonumda takılı olan hafıza kartı hata verdi. Ben de bunun üzerine hafıza kartını bilgisayara bağlayarak içindeki fotoğrafları ve videoları almaya çalıştım. Ancak belirli bir kısmını hatasız almayı başarırken ( %30-35) geriye kalanların bir kısmı eski fotoğraf makinelerindeki gibi yarısı yanmış duruyor ya da "bu dosya biçimi desteklenmiyor olabilir" hatası alıyorum. Bu fotoğraflar benim için çok önemli. Mutlaka kurtarılması gerekken fotoğraflar ve videolar var içinde. Nasıl düzelteceğim konusunda bilgi sahibi olan birileri varsa benimle iletişime geçmelerini rica ediyorum.

Farklı bir uygulama ile de açmayı deneyin. BonAView da kullanabilirsiniz. Buradan indirebilirsiniz.

Çözüm
Farklı bir uygulama ile de açmayı deneyin. BonAView da kullanabilirsiniz. Buradan indirebilirsiniz.
Teşekkür ederim. Hemen deneyeceğim.
@Yener K. hocam dediğiniz uygulamayı indirdim ve deniyorum ancak fotoğrafları import ettikten sonra uygulama yanıt vermiyor hatası alıyorum. Sebebi sistemim iyi olmadığı için mi yoksa fotoğraflardan kaynaklı olabilir mi?
@yener999 hocam dediğiniz uygulamayı indirdim ve deniyorum ancak fotoğrafları import ettikten sonra uygulama yanıt vermiyor hatası alıyorum. Sebebi sistemim iyi olmadığı için mi yoksa fotoğraflardan kaynaklı olabilir mi?
Şu anda sorunum çözüldü gibi duruyor import edebiliyorum fotoğrafları. Aynı uygulama videolar için de geçerli mi yoksa onlar için başka bir uygulama mı indirmeliyim?

Son düzenleme:
Videolar için ben de göremedim. Farklı bir konu açıp öneri isteyebilirsiniz. Sonuçta resimler sağlam gözüküyor.

Teşekkür ederim. Hemen deneyeceğim.
@Yener K. hocam dediğiniz uygulamayı indirdim ve deniyorum ancak fotoğrafları import ettikten sonra uygulama yanıt vermiyor hatası alıyorum. Sebebi sistemim iyi olmadığı için mi yoksa fotoğraflardan kaynaklı olabilir mi?

Şu anda sorunum çözüldü gibi duruyor import edebiliyorum fotoğrafları. Aynı uygulama videolar için de geçerli mi yoksa onlar için başka bir uygulama mı indirmeliyim?

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum hafıza kartında ki dosyaların çoğu sizin hatanızı veya bu dosya bozuk olabilir yanıtı alıyorum söylenen uygulamayı denedim fakat açılmıyor konuyu nasıl çözdünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı