Çözüldü Bu el hareketi küfür mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Grandfather

Decipat
Yer
Beylikdüzü/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Baterist
Arkadaşlar bu el hareketi küfür mü?
Screenshot_2023-01-28-22-44-33-263.jpeg
Cevaplarınızı bekliyorum...

Çözüm
Bugün NBA'de gördüm. Portland'in oyuncuları yapıyordu. Bu ayrımcılık sayılmaz mı?
Hayır. O dönemde rapçiler Doğuı ve Batı yakası olarak gruplanmıştı. Attığınız fotoğraftaki hareket East Coast rapçilerinin hareketi. West Cost'un hareketi de bu:
hip-hop-hand-gesture-west-coast-rap-sign-vector.jpg
Rapçi Tupac'ta görmüştüm. Onun zamanında Amerika'daki rap "Doğu ve Batı" diye ikiye ayrılıyordu. Bu Batı anlamına gelen "West" kelimesinin ilk harfi.
Bugün NBA'de gördüm. Portland'in oyuncuları yapıyordu. Bu ayrımcılık sayılmaz mı?

Artı -1 Eksi
Hayır. O dönemde rapçiler Doğuı ve Batı yakası olarak gruplanmıştı. Attığınız fotoğraftaki hareket East Coast rapçilerinin hareketi. West Cost'un hareketi de bu:
hip-hop-hand-gesture-west-coast-rap-sign-vector.jpg

Çözüm
Yanlış bilmiyorsam Nba takımları East ve West olarak bölünüyor. Hatta aralarında müsabaka bile yapıyorlar. Yani hayır ayrımcılık sayılmaz sadece bölge olarak belirtiliyor.

Geri
Yukarı