Bu evde kaldığımız günlerde ne oynamalıyız?

GTA V, Star Wars Jedi Fallen Order, Batman Arkham serisi, AC serisi(2’den başlayın), Far Cry serisi(4, Primal ve 5’i oynayın), RDR 2(bu en iyisi), The Witcher serisi, Crysis serisi, Watch Dogs 2, NFS Payback ve Heat, Control. Bu oyunların sanırsam hepsinin türkçe yaması var. RDR 2’nin türkçe yaması %81’de onun için biraz beklemeniz lazım. Strateji seviyorsanız Civilization V ve HOI4 önerebilirim. Bunların da türkçe yaması var. Bu arada eğer Forza oynayan başka arkadaşlarınız varsa Xbox Game Pass alabilirsiniz. İlk ay 6 lira sonra 15 lira.

GTA V, Star Wars Jedi Fallen Order, Batman Arkham serisi, AC serisi(2’den başlayın), Far Cry serisi(4, Primal ve 5’i oynayın), RDR 2(bu en iyisi), The Witcher serisi, Crysis serisi, Watch Dogs 2, NFS Payback ve Heat, Control. Bu oyunların sanırsam hepsinin türkçe yaması var. RDR 2’nin türkçe yaması %81’de onun için biraz beklemeniz lazım. Strateji seviyorsanız Civilization V ve HOI4 önerebilirim. Bunların da türkçe yaması var. Bu arada eğer Forza oynayan başka arkadaşlarınız varsa Xbox Game Pass alabilirsiniz. İlk ay 6 lira sonra 15 lira.
Forzayı güncel olarak oynuyorum favori oyunlarımdan kendisi rdr için hem indirimi hem de türkçe yamayı bekliceğim gerçek hayatta da oyunlarda da arabalarla fazla ilgiliyim bu yüzden watch dogs da arabaya binip sürdükten sonra oyunu kapatmıştım aynı şekilde de bir nfs fanı olarak tüm oyunlarını bitirdim(2015 e kadar) fakat payback ve heat bence hayal kırıklığı oldu özellikle yanlarken ki verdiği his beni nfs den soğuttu diyebilirim.

Önerimi görmediniz galiba. Yine yazayım. NieR: Automata.
A evet kusura bakma görmemişim şimdi baktım uzak doğu oyunlarına önyargılıyım açıkcası anime tarzı oluyolar genelde bende çok hoşlanmıyorum animeden :(
Sleeping Dogs Definitive Edition, South Parka ilgin varsa South Park Stick Of Truth.
Bir süre oynadım yukarda da bahsettiğim gibi araç dinamikleri açıkcası beni oyundan biraz uzaklaştırdı

Valla pek anime tarzı yok oyunda hani grafiksel açıdan. Ayrıca hikayesi o kadar muazzam ki oyunu bitirdikten sonra bi' kaç gün boyunca hikayesi hakkında araştırma yapmıştım. Müzikleri ise bir başyapıt hala açıp müziklerini dinlerim.

Oynadığın oyunlara bakacak olursak söyleyeceğim oyunlar hem hikaye olarak hem de oynanış olarak sana ağır gelecektir. O yüzden sana FarCry 3 öneriyorum. Hem hikayesel olarak çok karmaşık değil anlaması kolay, hemde senin seveceğin türden araç kullanma mekanikleri içeriyor.

Oynadığın oyunlara bakacak olursak söyleyeceğim oyunlar hem hikaye olarak hem de oynanış olarak sana ağır gelecektir. O yüzden sana FarCry 3 öneriyorum. Hem hikayesel olarak çok karmaşık değil anlaması kolay, hemde senin seveceğin türden araç kullanma mekanikleri içeriyor.
Bf1 aldım hikayesinin 1/3 ünü bitirdim ve şuan gayet severek oynuyorum ama hikayesi biraz kısa sürücek sanırım zaten asıl alma sebebim online içindi şuanlık memnunum ama iyiki indirimde almışım daha fazlasını çokta hak etmiyor gibi.

Bf1 aldım hikayesinin 1/3 ünü bitirdim ve şuan gayet severek oynuyorum ama hikayesi biraz kısa sürücek sanırım zaten asıl alma sebebim online içindi şuanlık memnunum ama iyiki indirimde almışım daha fazlasını çokta hak etmiyor gibi.
Revolution aldınız mı? Yoksa silahları açmanız gerekiyor galiba. Uğraştırıcı ve heves sömürücü bir durum. Aynısını geçen gün Battlefield 3 aldığımda yaşadım. Bu arada isterseniz nickinizi bırakın, beraber oynayalım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı