Bu evde kaldığımız günlerde ne oynamalıyız?

Herkese iyi forumlar. Artık bilgisayarımda bulunan oyunları oynayasım gelmiyor. Oyunlarım:
  • Forza Horizon 4 (tek oynama isteği olan oyun sanırım)
  • ATS
  • ETS
  • CS:GO
  • GTA 5
  • PUBG
  • Snowrunner
  • Rainbow Six
  • Stronghold Crusader 2
  • Asetto Corsa
  • MY Summer Car
Bütün oyun tarzlarına açığım ve grafiğe önem veren birisiyim, bu yüzden görüntü kalitesi çok düşük oyunlar önermezseniz sevinirim. Oyun tavsiyelerine açığım?

Sistemim:
  • GTX 1660 Ti
  • Ryzen 5 1600
  • 16 GB RAM
AC Odyssey'i öneririm. Fakat zevk almak istiyorsanız, kesinlikle oyuna bir AC oyunu muamelesi yapmayın. Sanki hiç AC oyunu değilmiş gibi oynayın. Öyle yaparsanız çok zevkli.

WoT serisi yani Wolrd of Tanks aynı şekilde World of Warships , World of Warplanes yada direk WarThunder ben WoT Blitz oynuyorum Steam den ama onda bile kasıyor en son Fransız hafif tanklarından favorim olan 3 şarjörlü B-ÇT 25 e gidiyordum VIII olan AMX 13-90 vardı bende oyun süper. Tank avcıları, ağır tanklar, hafif tanklar, orta tanklar, KMT ler yada diğer adıyla "artillery" yada "topçu" lar. Garfikleri de güzel ama benim PC çöp olduğu için Steam den Blitz versiyonunu oynuyodum, oda pek güzel değil. Bak buda oyunun YT kanalının yayınladığı oyundaki AMX-40, Mäuse, E-100, IS-7 gibi tankların neden seviyelerindeki diğer tanklara göre çok daha iyi bir sektirme ve zırh performansı olduğunu anlatıyor izle derim süper. İşte:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kimse önermemiş,

Dishonored 1-2. İki oyunun da hikayesini çok beğenmiştim ben. Özellikle ilk oyunun yeri bende çok ayrıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Revolution aldınız mı? Yoksa silahları açmanız gerekiyor galiba. Uğraştırıcı ve heves sömürücü bir durum. Aynısını geçen gün Battlefield 3 aldığımda yaşadım. Bu arada isterseniz nickinizi bırakın, beraber oynayalım.
Yok basic versiyon aldım ama silahları pre almadan açabiliyosam iyi haber savaş oyunlarında zaman geçirmeyi seviyorum sanmıyorum çok sıkılıcağımı ama sıkılırsam revoulation alırım heralde bu arada adım punisherm50
Oyunu silip yükledim ben.
Bende bi deniyeyim sanki daha önce denemiştim ama tekrardan dnerim bu arada online ımı kaldırdın komple oyunumu single a girebiliyorum çünkü.
AC Odyssey'i öneririm. Fakat zevk almak istiyorsanız, kesinlikle oyuna bir AC oyunu muamelesi yapmayın. Sanki hiç AC oyunu değilmiş gibi oynayın. Öyle yaparsanız çok zevkli.
Dün aldım Oddyssey'i hazır 28tl'ye düşmüşken kaçırmak istemedim ama daha hiç başlamadım Epic Games'in sağı solu belli olmaz bugün bir oyunu bedava yapıcak Odyssey'i yaparsa iade edip başka oyun alırım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı