Bu exe dosyası vürslü mü?

Temiz gibi duruyor aslında. Kaspersky ve BitDefender temiz sonuç çıkarmış. Malwarebytes ise zaten çoğunlukla f/p sonuç gösterebiliyor. E zaten diğer pozitif diyenler pek iyi olmayan antivirüs yazılımları. Hybrid-Analysis ve Kaspersky Threat Intelligence Portal'a atmak en iyisi olacaktır.

Temiz gibi duruyor aslında. Kaspersky ve BitDefender temiz sonuç çıkarmış. Malwarebytes ise zaten çoğunlukla F/P sonuç gösterebiliyor. E zaten diğer pozitif diyenler pek iyi olmayan antivirüs yazılımları. Hybrid-analysis ve Kaspersky threat ıntelligence Portal'a atmak en iyisi olacaktır.

Bir bakabilir misiniz?

Temiz raporu vermiş.

Bir bakabilir misiniz?
Temiz hocam. Şimdi de Hybrid-Analysis'e atın. Onda da temiz çıkarsa kurmanızda sıkıntı yok. Hybrid-Analysis raporunu da buraya atmayı unutmayın.

@VenomBey Hocam bazı şüpheli aktiviteleri var ve Hybrid-Analysis zararlı yazılım içerdiğini söylüyor.

Şahsen ben karar veremedim. Temiz gibi ama değil de gibi. Yani ben olsam riske girmezdim. Şimdi ne desem bilemedim. Şimdi temiz diyemem size burada. PES 2013'ü çok oynamak istiyorsanız siyah temalı bir torrent sitesi var ya hani biliyorsunuzdur. Oradaki güvenilir oradan indirebilirsiniz.

Geri
Yukarı