Bu exe dosyası vürslü mü?

@VenomBey Uygulamayı yükleyin hocam. Sadece oyunu değil komple bilgisayarı tarayacaksınız. Siteden tarayamazsınız.

İndiriyorum ya kurulu olan oyunu başlatan exeyi virüs algıladı tuhafıma gitti benim de.

İndiriyorum ya kurulu olan oyunu başlatan exeyi virüs algıladı tuhafıma gitti benim de.
Korsan yazılım olduğu için öyle demiş olabilir. Bakalım ESET ne diyecek. O da virüs algılarsa diğer bilgisayarınıza atmamanızda fayda var hocam.

CSDURAĞI ve Oyun Yöneticisi Cs 1.6. İkisini de belli aralıkla kurmuştum bir ara ve hiç virüs çıkmamıştı? İçini açmadan taramıştım ama?

Neyse sonrasında oyun kuruluyken bilgisayarda, defalarca tam tarama yaptım ilerleyen zamanlarda, hiç virüs yok bilgisayarda.

Avast, Malwarebytes, Adwcleaner, Windows Defender ile taradım.

Korsan yazılım olduğu için öyle demiş olabilir. Bakalım ESET ne diyecek. O da virüs algılarsa diğer bilgisayarınıza atmamanızda fayda var hocam.

Hocam özel tarama olan sadece dosya konumunu taratmama rağmen bir virüs bulamadı.
@Deva Bulmam

Son düzenleme:
BitDefender nasıl algılamamış çok güçlü bir antivirüs aslında. 26 tane false-positive olması da imkansız gerçi. Kararsız bir durum crack dosyasıysa trojan algılamış olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…