Bu exe dosyası vürslü mü?

Kaspersky Virüs Koruma Yazılımı 2023 - Ücretsiz Versiyon ve Deneme Sürümü İndirme | Kaspersky

eyvah.PNG

EYVAAAH.

Oyunu çalıştıran exeyide virüs algıladı.

Yanlış tespit yapmış da olabilir aslında. Mesela ben csdurağı'ndan indirdiğim CS 1.6'yı tarattığım zaman malware diyordu ama csdurağı virüssüzdü. Hocam bence siz garantiye almak için şuradan ESET de indirin :D

ESET Internet Security'yi İndirin sağdaki şimdi indirin butonuna tıklayın hocam.

İndiriyorum ya kurulu olan oyunu başlatan exeyi virüs algıladı tuhafıma gitti benim de.

Yanlış tespit yapmış da olabilir aslında. Mesela ben CSDURAĞI'ndan indirdiğim CS 1.6'yı tarattığım zaman malware diyordu ama CSDURAĞI virüssüzdü. Hocam bence siz garantiye almak için şuradan ESET de indirin :D

ESET Internet Security'yi İndirin Sağdaki şimdi indirin butonuna tıklayın hocam.
CSDURAĞI ve Oyun Yöneticisi Cs 1.6. İkisini de belli aralıkla kurmuştum bir ara ve hiç virüs çıkmamıştı? İçini açmadan taramıştım ama?

Neyse sonrasında oyun kuruluyken bilgisayarda, defalarca tam tarama yaptım ilerleyen zamanlarda, hiç virüs yok bilgisayarda.

Avast, Malwarebytes, Adwcleaner, Windows Defender ile taradım.

BitDefender nasıl algılamamış çok güçlü bir antivirüs aslında. 26 tane false-positive olması da imkansız gerçi. Kararsız bir durum crack dosyasıysa trojan algılamış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı