Bu exe dosyası vürslü mü?

BitDefender nasıl algılamamış çok güçlü bir antivirüs aslında. 26 tane false-positive olması da imkansız gerçi. Kararsız bir durum crack dosyasıysa trojan algılamış olabilir.
Hocam virüs diyenler genelde dandik antivirüsler Malwarebytes dışında.

Hocam özel tarama olan sadece dosya konumunu taratmama rağmen bir virüs bulamadı.Eki Görüntüle 1654760
@Deva Bulmam
Hocam kusura bakmayın yoktum yazamadım diğer bilgisayara atabilirsiniz sıkıntı yok.

Arkadaşlar yan PC'ye yüklüyorum onda sıkıntı çıkmazsa buna yükleyeceğim.

@Deva Bulmam

@Carl CJ Johnson

Ekran görüntüsüde bu şekilde.
Küçükken herkesin 1 kerede olsa kurduğu bir exe dosyası.

Eki Görüntüle 1654592

Arkadaşlar bir sorum olacak bunun kurulduğu dosyayı alsam atsam bilgisayara ne olur? Sıkıntı çıkar mı?

Yani D:\Games\Pro Evolution Soccer 2013 konumundan kopyalıyıp kendi PC'me atacağım.

Pes'in çalışması için gereken dosyalar C de ise sıkıntı yaratır. Bilgisayara bir şey olmazsa setupla kurun daha sağlıklı olur.

Hocam virüs diyenler genelde dandik antivirüsler Malwarebytes dışında.

Hocam kusura bakmayın yoktum yazamadım diğer bilgisayara atabilirsiniz sıkıntı yok.

Teşekkürler hocam.

Pes'in çalışması için gereken dosyalar C de ise sıkıntı yaratır. Bilgisayara bir şey olmazsa setupla kurun daha sağlıklı olur.

Şöyle hocam pesi özellikle boş D'ye kurdum C'de dosyası yok Ddeki dosyalarını kopyalayıp USB aracılığıyla ana bilgisayara atacağım yardımlarınız için teşekkür ederim.

Bu arada hocam ana bilgisayarımda hiç antivirüs yok (Defender dışında) sizce hangi programı indirmeliyim öyle 30 günlük deneme şeyleriyle pek uğraşmak istemiyorum.

@VenomBey Kaspersky Security Cloud Free öneririm. Deneme meneme yok beleş direkt. E-postanızı girdikten sonra soracak deneme sürümünü kullanmak ister misin diye. Siz hayır diyeceksiniz. Üstte atmıştım ama tekrardan atayım.

@VenomBey Kaspersky Security Cloud Free öneririm. Deneme meneme yok beleş direkt. E-postanızı girdikten sonra soracak deneme sürümünü kullanmak ister misin diye. Siz hayır diyeceksiniz. Üstte atmıştım ama tekrardan atayım.

Teşekkürler hocam ilginiz için.

Teşekkürler hocam.

Şöyle hocam pesi özellikle boş D'ye kurdum C'de dosyası yok Ddeki dosyalarını kopyalayıp USB aracılığıyla ana bilgisayara atacağım yardımlarınız için teşekkür ederim.

Bu arada hocam ana bilgisayarımda hiç antivirüs yok (Defender dışında) sizce hangi programı indirmeliyim öyle 30 günlük deneme şeyleriyle pek uğraşmak istemiyorum.
Kaspersky.

Geri
Yukarı