"Bu grafik sürücüsü, uyumlu grafik donanım bulamadı" hatası

Verdiğin linkteki sürücüyü indirdim lakin yine hata aldım hata bu (bu sistem yazılımı yükleme gereksinimlerini karşılamıyor) diye hata aldım.
Kardeş sen hiç chipset sürücüsü yükledin mi?
onları da denedim olmadı bilgisayarcıya gösterdim onlar bile yapamamış.
Windows 10'da deneyin. UEFI olarak kurun. Ya da PCI Express sürücüsünü devre dışı bırakıp etkinleştirmeyi deneyin.

DDU programıyla kaldırdım lakin tekrar kurmaya çalıştığımda sürücü bulunamadı hatası almaya devam ediyorum bu sefer ekran kartım tamamen silindi sanırım yüklenmiyor.

Tamam windows 10 yükleyeceğim inşallah düzelir.
UEFI olarak kurun. Şu linkten Windows 10 indirin: Windows 10'u Ä°ndirin
Daha sonra rufus programı ile UEFI yazın: Rufus - Create bootable USB drives the easy way
Şu rehberler size yardımcı olacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

UEFI olarak kurun. Şu linkten Windows 10 indirin: Windows 10'u Ä°ndirin
Daha sonra rufus programı ile UEFI yazın: Rufus - Create bootable USB drives the easy way
Şu rehberler size yardımcı olacaktır:
Teşekkür ederim de formatı attım lakin sürüm bu windows 8.1 deki sürüm 353.82 den windows 10 da 369.09 a yükseldi ama asıl sürüm değil asıl sürümü 398.82 bu lakin kurulumda hata veriyor güncelleme mevcut yazısı çıkıyor ama olmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı