Çözüldü Bu hat değerleri ile kaç Mbps alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hikennosabo

Decapat
Daha fazla  
1627487941397.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Onunda 2 3'ünü alıyoruz paketimiz 50 iken 10Mbps 5 upload alabiliyordum 12ye düşürmüş Türk Telekom çöp oldu hiçbir şey yapamıyoruz 24e 16ya falan yükseltsek düzelir mi?

Size hiç 50 vermediler büyük ihtimalle, 10 verdiler 10 geldi şimdi o da gitdi hat değerleri bunu işaret ediyor.

O sınırı eve gelen hat yapıyor. Attığım görsellere bakarsanız farkı görebilirsiniz.

Tamam sizinki VDSL kabloyu yenileyince hız artmış ama bu konudaki arkadaş kablo da yenilese ADSL verdikleri için 16Mbps geçemeyecek.
Neyse hocam sorunuzun cevabına gelirsek bu hat değerleriyle zaten Max interneti aldığınız gözüküyor ama VDSL'e geçerseniz NetSpeed'de de gözüktüğü gibi 46Mbps civarları alırsınız. (sorunuza yanıt olduysa çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın.)
Hat değerleri kötü degil ama iyi de değil idare edecek seviyede ama buna rağmen bu hızlar çok çok düşük ISS de sıkıntı var.

Ve şu an size Max 10Mbps veriliyor.
Onunda 2 3 ünü alıyoruz paketimiz 50 iken 10mbps 5 upload alabiliyordum 12ye düşürmüş türktelekom çöp oldu hiç bişe yapamıyoruz 24e 16ya falan yükseltsek düzelir mi?

Onunda 2 3'ünü alıyoruz paketimiz 50 iken 10Mbps 5 upload alabiliyordum 12ye düşürmüş Türk Telekom çöp oldu hiçbir şey yapamıyoruz 24e 16ya falan yükseltsek düzelir mi?

Size hiç 50 vermediler büyük ihtimalle, 10 verdiler 10 geldi şimdi o da gitdi hat değerleri bunu işaret ediyor.

O sınırı eve gelen hat yapıyor. Attığım görsellere bakarsanız farkı görebilirsiniz.

Tamam sizinki VDSL kabloyu yenileyince hız artmış ama bu konudaki arkadaş kablo da yenilese ADSL verdikleri için 16Mbps geçemeyecek.
Neyse hocam sorunuzun cevabına gelirsek bu hat değerleriyle zaten Max interneti aldığınız gözüküyor ama VDSL'e geçerseniz NetSpeed'de de gözüktüğü gibi 46Mbps civarları alırsınız. (sorunuza yanıt olduysa çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın.)

Son düzenleme:
Çözüm

Geçmiyorlar VDSL kaç defa aradık bunu anlamıyorum ne yapmalıyım VDSL geçmeleri için.

Geçmiyorlar VDSL kaç defa aradık bunu anlamıyorum ne yapmalıyım VDSL geçmeleri için.

Dediğim gibi bence NetSpeed'e geçin para isterler ise.

BTK'ya göre ISS söz verdiği paketin yarısında kadar internet hızı vermeleri lazım şu an bize 12 bağlamışlar 3 alıyoruz ücretsiz fesih ederlerse NetSpeed'e geçeceğim ya da Turkcell.

Bu hakkınızı kullanın.

Geri
Yukarı