Bu hat değerleri ile kaç Mbps hız alabilirim?

Boris7503

Kilopat
Makaleler
1
Yer
republic of banana
Selamlar, bu hat değerleri ile kopma yaşamadan, sağlıklı olarak alabileceğim hız nedir?
Maksimum direkt baz olmak yerine zayıflamaları da göz önünde bulundurmak gerekiyordu sanırım.

Screen Shot 2020-05-09 at 20.00.44.png

Normal bir alanda maximum 52Mbps Download ve 10Mbps Upload alabilirsin. Ama normal degeri 35Mbps ve 6Mbps olarak gosteriyor.
35 şu anki kullandığım paket.
TT ile görüşsem biraz arttırabilirim belki diye düşündüm de isteyecekleri fiyat farkına değmez şimdi.
35MBPS den 45 e giderken eldekinden de olmayalım.

35 mbps kullanıyorsun, SNR değerin 13 45 mbps'e yukseltsen 7-8 olur SNR degerin bu da sağlıklı bir bağlantı sağlamaz sürekli CRC hataları alırsın. Alabileceğin en stabil hız 35 mbps.

35 Mbps kullanıyorsun, SNR değerin 13 45 Mbps'e yukseltsen 7-8 olur SNR degerin bu da sağlıklı bir bağlantı sağlamaz sürekli CRC hataları alırsın. Alabileceğin en stabil hız 35 Mbps.

Saha dolabına 400MT falanım. Bu yüzden sanırım. 35'in 32'sini alıyorum rahat ama göründüğünü gibi de değilmiş anlaşılan.

Paylaştığınız hat değerleri 35 Mbps için geçerli. Hız arttıkça SNR değeriniz düşecek. Benim tercihim bu hat ile 35 Mbps de kalmak olur. Üst değerlerde kopmalar stabilite sorunları yaşatır.

Geri
Yukarı