Bu havalar ne olacak?

1 aylık bir zaman diliminde hem kar fırtınası hem 21 derece hava çok anormal değil mi? Ben bizim torunlarımız falan artık buz devrini yaşar diye düşünüyordum ama çocuklarımıza bile kalmadan dünyadan silinecekmişiz gibi bir his var içimde. Havalar çok kötü. Daha da kötü olacakmış gibi hissediyorum. Hadi hayırlısı.

1 aylık bir zaman diliminde hem kar fırtınası hem 21 derece hava çok anormal değil mi? Ben bizim torunlarımız falan artık buz devrini yaşar diye düşünüyordum ama çocuklarımıza bile kalmadan dünyadan silinecekmişiz gibi bir his var içimde. Havalar çok kötü. Daha da kötü olacakmış gibi hissediyorum. Hadi hayırlısı.
Daha bir iki hafta öncesinde hava serindi. Bugün gerçekten sıcaktı. Benim de aklım karışmadı değil.

Küresel ısınmadan dolayı nisanın başında bile kutuplar normalin 30 derece düşügündeydi.

Küresel ısınmadan dolayı nisanın başında bile kutuplar normalin 30 derece düşügündeydi.
Geri dönüş olmayan seviyeyi çoktan geçtik zaten. Sonumuz hayrolsun.
30 oldu 2 saat önce.
30 derece Nisan ayında. Temmuz'da Adana falan 80 derece olsa inanırım.
Bizim burada hava sıcaklığı 25 derece oruçlu bir halde sıcak hava fena eder insanı.
Yolda yürünmüyor ya sıcaktan.

Yeni konular

Geri
Yukarı