Steam "Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir." hatası

EgemenSaturn

Zeptopat
Daha fazla  
Yarım saat önce yeni bir Steam hesabı açtım. CS:GO'da kasa açmak için Steam'e 200 TL attım işlem gerçekleşir gerçekleşmez şu hatayı verdi bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir. Kredi kartı bana ait telefon numarası bana ait niye böyle bir hata verdi Steam'e yazdım cevap vermediler halen nasıl çözeceğim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-31 175753.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-31 175753.png
    13,6 KB · Görüntüleme: 74
Yarım saat önce yeni bir Steam hesabı açtım. CS:GO'da kasa açmak için Steam'e 200 TL attım işlem gerçekleşir gerçekleşmez şu hatayı verdi bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir. Kredi kartı bana ait telefon numarası bana ait niye böyle bir hata verdi Steam'e yazdım cevap vermediler halen nasıl çözeceğim?
Kredi kartınızın size ait olduğuna emin misiniz? Çalıntı kredi kartları için böyle bir uyarı verebiliyor. Geçen forumda bir hocam dedesinin kartını cukkalayıp steam bakiye atmıştı, hesabı böyle olmuştu. Bankanıza ve Steam desteğe belirtin.

Dostum alttaki verdiğim linkteki konuyu incele konu çözülmüş olarak işaretlenmiş aynı konu seninkiyle.

Cevap vermelerini bekleyeceksin, belki de kartınız başka birilerinde kullanıldı ya da kredi kartı size ait değil burada böyle anlatıyorsunuz bilemem. Zaten sizin kartınızsa açarlar ki sizin kartınız olsa böyle bir hata da vermezdi, enteresan. Bekleyip görün.

Çalıntı kredi kartıyla para yüklediniz sanırım yoksa öyle bir hata almazsınız eğer almadım diyorsanız Steam sizden bilgi ister verirsiniz açılır.

Çalıntı kredi kartıyla para yüklediniz sanırım yoksa öyle bir hata almazsınız eğer almadım diyorsanız Steam sizden bilgi ister verirsiniz açılır.
hayır kendi papara black kardımla yükledim

Kredi kartınızın size ait olduğuna emin misiniz? Çalıntı kredi kartları için böyle bir uyarı verebiliyor. Geçen forumda bir hocam dedesinin kartını cukkalayıp steam bakiye atmıştı, hesabı böyle olmuştu. Bankanıza ve Steam desteğe belirtin.
Kredi kartı bana ait yazmışım yukarda zaten eminmisin ne dalgamı geçiyon?

Discordda steam hesaplarına para dağıtan bir çok sunucu var umarım onlardan birine başvurmamışsınızdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı