Steam ''Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir'' hatası

Tahayılmaz2

Centipat
Daha fazla  
Dün akşam oyun oynarken oyundan çıktıktan sonra böyle bir hata aldım Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir
çözümü var mıdır acaba? Çünkü Steam hesabıma en az 1500 TL yatırdım.

Dosya Ekleri

• hesap uyarısı.png
    hesap uyarısı.png
    24,8 KB · Görüntüleme: 162
Son düzenleyen: Moderatör:
Dün akşam oyun oynarken oyundan çıktıktan sonra böyle bir hata aldım bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir.
Çözümü var mıdır acaba? Çünkü Steam hesabıma en az 1500 TL yatırdım.

Steam desteğe yazıp durumu anlatabilirsiniz. Arkadaşınızın attığı kartı kullanmanız da biraz değişik olmuş. Benim arkadaşım bana "kanka kart atıyorum istediğin oyunu al." demesinde bir anormallik hissederim. Kimse kimseye bedava bir şey vermez. Dediğim gibi, Steam desteğe yazıp şansınızı deneyin.

Geçmiş olsun. Yazsanız dahi kendinizi aklamanız neredeyse imkansız. Steam böyle şeyler de çok katı ve taviz vermiyor.

Hocam öyle demeyin be moralim bozuluyor :(

@Tahayılmaz2

Eger haksiz durumdaysaniz yasaklamaniz cok büyük bir ihtimalle kaldirilmayacak.

Hocam ben nereden bileyimki çalıntı kart olduğunu.

Steam desteğe yazıp durumu anlatabilirsiniz. Arkadaşınızın attığı kartı kullanmanız da biraz değişik olmuş. Benim arkadaşım bana "kanka kart atıyorum istediğin oyunu al." demesinde bir anormallik hissederim. Kimse kimseye bedava bir şey vermez. Dediğim gibi, Steam desteğe yazıp şansınızı deneyin.

Steam desteğe bunu söylersem hiç affetmez bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı