Steam "Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir" kısıtlaması nasıl kaldırılır?

beast123

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, Steam hesabım bir anda kısıtlama aldı ve şu an bir şey yapamıyorum. Steam desteğe yazdım ama henüz geri dönüş olmadı. Bu kısıtlamayı nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Destekten dönüş bekleyin.

Artı -2 Eksi
Hesaba daha para bile yüklemedim tam yükleyecekken böyle hata aldım kart benim kendi kartım başka Steam hesabımda kullanmıştım o yüzden olmuş olabilir mi?

Çok yakın zamanlarda denendiyse ya da başarısız işlemde arka arkaya denediyseniz evet olmuş olabilir desteğin yanıtı bekleyin.

Artı -2 Eksi
Steam CS2ye geçtiği zaman sistemi değiştirdi. Bu sistem o zamandan beri daha tam çalışmadığından veya çalişamadigindan otomatik ban yiyebiliyorsunuz. Eğer gerçekten bir suçun yoksa açılır. Bende aynısıni yedim açıldı. Destek halleder telaşlanmana gerek yok.

Steam CS2ye geçtiği zaman sistemi değiştirdi. Bu sistem o zamandan beri daha tam çalışmadığından veya çalişamadigindan otomatik ban yiyebiliyorsunuz. Eğer gerçekten bir suçun yoksa açılır. Bende aynısıni yedim açıldı. Destek halleder telaşlanmana gerek yok.
Peki bu ban VAC ban mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı