Steam Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir

xthealan2

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram Bellek Boyutu 32GB Ram Tipi DDR4 Bellek Hızı 3200MHZ Ram Soketi 2
Ekran Kartı Modeli GeForce GTX1650 OC 4GB 128Bit
A320M AM4 3200MHZ Ultra M.2 HDMI, DVI, VGA DDR4
İşlemci AMD RYZEN 5 3600 3.60Ghz Turbo 4.20Ghz 35M
Merhaba 2 gün önce hesabım "Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir." diye bi mesaj aldı, bende hemen desteğe yazdım ve bugün destekten bana bi form geldi. Bu formda pek anlamadığım için yardımınıza ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 2 gün önce hesabım "bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir." diye bir mesaj aldı, bende hemen desteğe yazdım ve bugün destekten bana bir form geldi. Bu formda pek anlamadığım için yardımınıza ihtiyacım var.

Formu atarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

Merhaba 2 gün önce hesabım "Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir." diye bi mesaj aldı, bende hemen desteğe yazdım ve bugün destekten bana bi form geldi. Bu formda pek anlamadığım için yardımınıza ihtiyacım var.
Formu gece rüyamızda mı göreceğiz?

neden üstüme geldiniz zaten atıcaktım birinin yazmasını bekledim.

-Kredi kartı numaranızın son 4 hanesi (lütfen sadece son 4 hanesini sağlayın):
-Kartın türü (Visa, Mastercard, Discover, American Express):
-Kartın kullanıldığı diğer bütün Steam hesapları:
-Kart sahibinin açık fatura adresi (Veren ülke de dahil olmak üzere sahibin adı ve fiziksel fatura adresi):
-Ülke kodu veya (eğer kullanılıyorsa) bölge kodu da dahil olmak üzere size gün içinde ulaşabileceğimiz geçerli bir telefon numarası:

neden üstüme geldiniz zaten atıcaktım birinin yazmasını bekledim.

-Kredi kartı numaranızın son 4 hanesi (lütfen sadece son 4 hanesini sağlayın):
-Kartın türü (Visa, Mastercard, Discover, American Express):
-Kartın kullanıldığı diğer bütün Steam hesapları:
-Kart sahibinin açık fatura adresi (Veren ülke de dahil olmak üzere sahibin adı ve fiziksel fatura adresi):
-Ülke kodu veya (eğer kullanılıyorsa) bölge kodu da dahil olmak üzere size gün içinde ulaşabileceğimiz geçerli bir telefon numarası:

Hocam burada anlaşılmayan ne tam olarak neyi soruyorsunuz? İstenen herşey gayet net değil mi?

Hocam burada anlaşılmayan ne tam olarak neyi soruyorsunuz? İstenen herşey gayet net değil mi?
tümünü anladım hocam sadece şu kartın kullanıldığı diğer bütün steam hesapları onu anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı