Bu kablo fiber mi?

Tibet Ulubey

Kilopat
Makaleler
24
Yer
İstanbul
Böyle bir kablo yapıldı internete. Böyle bir mesaj geldi bir de.
Sayın abonemiz, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 13 Eylül 2022 Salı gününü 14 Eylül Çarşamba gününe bağlayan gece 00:00 ile 06:00 saatleri arasında bağlı olduğunuz hizmet noktamızda kapasite artırım ve bakım çalışmaları yapılacaktır. Çalışma süresince internet erişiminizde kesintiler yaşanabilecek olup modem vb. cihazlarınızın ayarlarında değişiklik yapmamanızı önemle rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. B038

IMG_20220913_161429.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir kablo yapıldı internete. Böyle bir mesaj geldi bir de.
Sayın abonemiz, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 13 Eylül 2022 Salı gününü 14 Eylül Çarşamba gününe bağlayan gece 00:00 ile 06:00 saatleri arasında bağlı olduğunuz hizmet noktamızda kapasite artırım ve bakım çalışmaları yapılacaktır. Çalışma süresince internet erişiminizde kesintiler yaşanabilecek olup modem vb. cihazlarınızın ayarlarında değişiklik yapmamanızı önemle rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. B038

Eki Görüntüle 1516638
Hayır fiber değil.

Bana da bir 2-3 hafta önce Türk Telekom ekipleri gelip çalışma yapıp kablo bağladılar sonra bugün farklı bir kablo olduğunu gördüm TurkNet kablosuydu fiber diye düşünüyorum doğru mudur bir de kutuyu ne zaman getirirler.

WhatsApp Image 2022-09-13 at 16.43.17.jpegWhatsApp Image 2022-08-29 at 19.48.02 (1).jpeg

Bize gelmesi biraz zor eski bir mahallede oturuyorum ve kullanıcı sayısıda az VDSL gelmesi bile beni çok sevindirdi.

Hocam bende İstanbul zeytinburnu veliefendi de oturuyorum bizim buradaki evlerde bayağı eski buradaki arkadaşlarımı turnekete geçirdim GigaFiber başvurusu yaptırdım hepsine en sonunda gelip yaptılar

Geri
Yukarı