Bu Kaspersky harika bir şey!

Boş yere bu uygulamaları kullanmaya gerek yok. Hem gereksiz para ve bilgisayara boş yere iş yükü. Yıllardır korsan programlar ve oyunlar kullanıyorum daha bir kere bulaşmadı. Kocaman yeşil ikona tıklayıp reklam virüsü yemek sadece noobların işidir. :D
Zaten genelde paralı kullanılmıyor ayrıca kaspersky win defender dan daha hafif.

Boş yere bu uygulamaları kullanmaya gerek yok. Hem gereksiz para ve bilgisayara boş yere iş yükü. Yıllardır korsan programlar ve oyunlar kullanıyorum daha bir kere bulaşmadı. Kocaman yeşil ikona tıklayıp reklam virüsü yemek sadece noobların işidir. :D
Reklam virüsü yemedim ki açıkçası ne virüsü yediğimi bile bilmiyorum. Çünkü anında sildi Kaspersky.

Reklam virüsü yemedim ki açıkçası ne virüsü yediğimi bile bilmiyorum. Çünkü anında sildi Kaspersky.
Hocam hangi edisyonu kullanıyorsunuz ?
Merak ettim.
bu gerçekten komikti :D
Ciddiyim hocam.

Windows Defender varken de Kaspersky kullanmazsın. Kaspersky internetten bir şey yükleyince yanına arkadaşlarını da almanıza izin veriyor mu? Hayır. O zaman Windows Defender.
(!)
IMG_20210226_222230.png

Avast kendini silmeye çalışıyor.

Psikolojik bir rahatsızlığın olduğunu düşünüyorum, dalga geçmek maksadıyla değil. Konuyla hiç alakası yok iken yine bir şekilde bir yolunu bulup Avast'dan bahsetmek ciddi bir takıntı olduğunun göstergesi.

Kendini silmeye çalıştığını söyleyen kimse henüz bir detay vermiş değil. Ben böyle bir şey ne gördüm ne de kendim yaşadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı