Bu Kedinin cinsi nedir?

Arkadaş bana mantıklı bir cevap vermedi. Ayrıca arkadaşın açıklamasıyla sizin dediğiniz farklı.

Bakın
Eğer sahiplenecek olsam ilk tercihim tabii ki barınaktan veya sokaktan sahiplenmek olur. Fiyat meselesi ise pet shop veya üreticinin isteyeceği miktarı

Arkadaşın dediğinden ben bunu barınakta bulamazsam pet shop tan almaya kalksam bir ücret isterler mi anlamı çıkıyor zaten(öyle yazmış direk zaten).Petshoptada bildiğim kadarıyla 2 aydan büyük hayvanlar satılabiliyor.

Arkadaş bana mantıklı bir cevap vermedi. Ayrıca arkadaşın açıklamasıyla sizin dediğiniz farklı.

Ücretli sahiplendirme??? O "SATMAK" olmasın acaba? Haksız olduğumu acab kanıtlayabilir misiniz? Eğer sahiplenecekseniz neden fiyatını soruyorsunuz? Bu sorunun cevabını hala vermediniz.

Bak sana bunu son kez oldukça sadeleştirilmiş bir şekilde bir daha anlatıcam. Eğer barınaktan bulamazsam pet shop veya üreticilerin istemiş olduğu fiyatı sordum. Bak bunu yazmadan önce 5 yaşındaki küçük kuzenime okudum ve anladı. Umarım sende anlamışsındır. Eğer saçma bir şekilde cevap vermeye devam edersen daha karşılık vermeyeceğim.
Ayrıca konuda satmaktan bahsetseydim 7 ay boyunca sadece sen mi tepki verirdin? Bunu da düşün.
Bak akrostiş olarakta yazıyorum. Bilmiyorsan akrostiş dize başlarındaki kelimelerin baş harflerinin yukarıdan aşağı doğru bir kelimeyi veya bir sözü oluşturmasına denir.

Satmak değil diyorum sana amacım
Ama anlamamaktır senin amacın
Tepki veriyorsun saçma sapan
Maalesef devam ediyorsun durmadan
Allah’a bin şükür vardır halim vaktim
Kedi köpek satmaya yoktur ihtiyacım

İnanmıyorsan hâlâ sen bana
Seni havale ediyorum Allah’a
Tamam yanlış anlamış olabilirsin ama
Muhalefet olmaya devam ediyorsun hâlâ
Emin ol ki o kediyi satmak istemedim
Yemin olsun konudan sonra da bir daha görmedim
On tane karşı cevap attım anlamadın
Resimde tasma var dedim sallamadın
Uğraşıyorum hâlâ yanlışını göstermeye sana
Maalesef anlayamıyorsun sen beni hâlâ
Sizin o yaptığınız sahiplendirmek değil "SATMAK".
Ayrıca sen olayı baştan yanlış anlamışsın. Ben birine sahiplendirmek için açmadım konuyu. Bizzat kendim sahiplenmek için açtım.
Şimdi geleceği öngörerek şunu da söyleyim, sahiplenmek istediğim kedi fotoğraftaki kedi değil. Fotoğraftaki sitenin kedisi ve cinsini öğrenmek için koydum fotoğrafını. O kedi sitede yıllarca dolaşır mangal vs. olduğunda kokusuna gelir yemeğini alır sonra da gider. Yanına da kimseyi yaklaştırmaz. Sadece o kedinin cinsini öğrenmek için fotoğrafını ekledim. Bak bunu daha kolay açıklayamam.
Yazlıkta böyle bir kedi geliyor evin önüne her akşam. Tipi ve duruşu çok güzel ama yanına yaklaştırmıyor. Bu cins kedi sahiplenmek istiyorum. Cinsi ve ortalama fiyatı nedir? Bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim.
Konuyu bu mesajla açmışım. Bak ne yazmışım, “bu cins kedi sahiplenmek istiyorum” “bu kediyi sahiplenmek istiyorum” yazmıyor. Sana sabahtan bunu açıklamaya çalışıyorum hala bana mantıklı bir cevap vermedi satmak istiyor diye yanıt atıyorsun.
Arkadaş anlamış sanırım sesi çıkmıyor :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı