Bu mesaj oltalama mı?

Dosya Ekleri

• 1.jpeg
    1.jpeg
    118,9 KB · Görüntüleme: 45
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    133 KB · Görüntüleme: 41
Beyler gene mesaj attı bu sefer başka mailden. Mailimi kapatacağım sanırım.
@gablov @16986 @imnotagamer @Murat5038 @olyshoweR

Eğer maillik bir işin yoksa kullanma. Gireceksende sadece işine yarayan maillere bak. Engelle gitsin. İnternet güvenliğiniz için VPN kullanın. Malum bazı küçük hacker arkadaşlarımız YT' den izlediği videolarla IP çalmak istiyor.
Ve en önemlisini söyleyim. Her hesabına farklı şifre koy ve 2AD etkinleştir.

Eğer maillik bir işin yoksa kullanma. Gireceksende sadece işine yarayan maillere bak. Engelle gitsin. İnternet güvenliğiniz için VPN kullanın. Malum bazı küçük hacker arkadaşlarımız YT' den izlediği videolarla IP çalmak istiyor.
Ve en önemlisini söyleyim. Her hesabına farklı şifre koy ve 2AD etkinleştir.
Benim aylar önce çoğu hesabıma giriş yapılmıştı. Zararlı yüzünden galiba. Son zamanlar outlook mailime arada bir girilmeye çalışılıyor. 2 AD var şifreside zor ama sürekli deniyor ve konum yabancı. Neden böyle?

Benim aylar önce çoğu hesabıma giriş yapılmıştı. Zararlı yüzünden galiba. Son zamanlar outlook mailime arada bir girilmeye çalışılıyor. 2 AD var şifreside zor ama sürekli deniyor ve konum yabancı. Neden böyle?
Şifreni 6 ayda bir değiştir ve özel karakter, sayı, büyük-küçük harf kullan. Eğer yabancı bir hesapsa ve girmeye çalışıyorsa bildir butonuna bas. Ben VPN olarak Hotspot Sheild kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim. İyi sosyaller :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı