Bu ne biçim piyasa!

Korona başladığından beri 450TL altı 750 Ti bulmaya çalışıyorum ama yok...

Aslında korona başladığında o fiyata 960 bulunabiliyordu hatta bende 450₺'ye aldım. Aldıktan 2 hafta sonrasında bir baktım piyasaya 600 700 800₺ değer koymuşlardı çok şaşırdım açıkçası. Fırsatçı dolu ülkemizde tabii buna ekonomi etkili olsa bile fırsatçı dolu.
Arkadaşlar çok güçlü sistem. 16 GB RAM, AMD işlemci, monitör bile var yani.

Aslında korona başladığında o fiyata 960 bulunabiliyordu hatta bende 450₺'ye aldım. Aldıktan 2 hafta sonrasında bir baktım piyasaya 600 700 800₺ değer koymuşlardı çok şaşırdım açıkçası. Fırsatçı dolu ülkemizde tabii buna ekonomi etkili olsa bile fırsatçı dolu.
Arkadaşlar çok güçlü sistem. 16 GB RAM, AMD işlemci, monitör bile var yani.
Pek güçlü değil abi.

Pek güçlü değil abi.

Yok hocam yapmayın LoL oynatıyor. Aşırı güçlü sistem :D. Şaka bir yana cidden yazık milletimizin haline nerede ölücü nerede fırsatçı varsa ülkemizde. 500₺ edecek kartı 800₺'ye koyuyuyor bir diğeri bu fiyata göre 1K koyuyor sonra piyasa yükseliyor acaba neden.

Şeyi çok iyi hatırlıyorum. PS4 bir ara 1500 Türk lirasıydı.
Hiç unutmuyorum arkadaşım Ps4, 2. kol, PES 2016, God of War ve birkaç oyun falan 1500 civarlarındaydı büyük ihtimalle indirimden faydalanmışlardı. Ve yanında kocaman ( boyutunu bilmiyorum :D) Sony TV almışlardı. Şuan 2.kol dışında her şeyi çalışıyor...

Sanırım bendim o. Başkasına 1050 TL'ye sattım. Beyaz kolluydu yanında 4 tane oyun şarj standı falan da vardı ama biz beyaz kol+PS4 1100 TL'ye anlaşmıştık. O siz misiniz?

Beyaz değildi siyahtı ve aynı özellikler mevcuttu 3 kol vardı benim bulduğumda.
1 Tanesi komando desendi kolların diyerleri siyah.

Ben de Letgoda R7 240ı 350 tlye gördüm. Allah bilir kaç yıllık kart. 550 tlye RX550 satıyorlar garantili faturalı hem de R7 240ın neredeyse 3 katı gücünde.

Geri
Yukarı