Bu ne şimdi?

ensecan

Picopat
Daha fazla  
Birkaç ay oldu şimdi bir konu açmıştım bir özet geçeyim. Ben ilkokul 4. sınıftayken bir kız vardı ve 4'te hem aynı sınıf hem de aynı servisteydik. Kız herkes sınıftan çıkıyor beni bekliyordu sonra servis beklerken elime cetvelle vuruyordu. 😄😄😄 Ben şimdi 6. sınıfım, 5. sınıfta okuldan ayrıldım başka okula gittim. 6'da tekrar onun okuluna geldim, ilk geldiğimde beni tanımaya çalışıyordu.

Bunlar bir 2 ay önce açtığım konunun özetiydi şu 2 ayda çok şey değişti. Yaklaşık 1 ay önce 7. sınıfla kavga ettim sonra daha dün kantinde sıra beklerken erkek biriyle kavga ettim (aşırı büyük kavga). Kız görmüş beni tehdit ediyor hem de gülerek. "Enesciğim dünkü kavgada sen de varmışsın her şeyi gördüm desem?". Bunu daha 1-2 saat önce söyledi. Sonra "Tamam söylemeyeceğim." dedi. Sonra Yiğit bana dedi ki "Enes senden hoşlanıyor dedi bana doğru söyle bu doğru mu?". Bir de beni ilkokuldan tanımamış gibi yapıyor ama kız fırsat bulduğu zaman bana gülüyor ve içten böyle hissedebiliyorum. Ben de "Hayır." falan dedim sözlerim birbirine girmişti. Sonra o da dedi ki "Peki beni nereden tanıyorsun?". Ben de "İlkokuldan aynı sınıftaydık." dedim. Sonra dedim ki "Ben eski sınıfımdaki Nisa'ya aşığım." dedim. O da "Tamam git." dedi falan filan "Bir daha hakkımda dedikodu yapma ben ona aşığım o bana."

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zamandır o kitabı okumak istiyorum ama bir türlü fırsat olmuyor bir an önce başlayacağım dediğiniz yeri de çok merak ettim.

Kitapta insanlar cinsellik üzerine şartlandırılıyor küçük yaşlardan itibaren bir kısımda da ilkokul gibi bir yerde küçük çocuklar cinsel ilişkiye girme tarzında oyunlar oynuyorlar ama kısa, önemsiz bir kısım bir ambiyanstan ibaret sadece.

Kitapta insanlar cinsellik üzerine şartlandırılıyor küçük yaşlardan itibaren bir kısımda da ilkokul gibi bir yerde küçük çocuklar cinsel ilişkiye girme tarzında oyunlar oynuyorlar ama kısa, önemsiz bir kısım bir ambiyanstan ibaret sadece.
Çok ilginç aslında detaylı bir kısım olması gerekirken sadece kısa bir bölüm falan mı?

Çok ilginç aslında detaylı bir kısım olması gerekirken sadece kısa bir bölüm falan mı?

Hayır aslında hatırladığım kadarı ile o kısımda kitabın baş karakterlerinden birinin üzerinden geçiyordu o kısımda ortamı betimliyor işte olay örgüsünü bu tarz betimlemeler ile tasvir edildiğini görmüşsündür Dostoyevski romanlarında falan bazen çok önemsiz şeyleri detaylı olarak betimlediğini görebilirsin bu da o tarz bir şey ama kısa bir an işte sadece.

Geri
Yukarı