Bu kızın amacı ne?

Kızı tanıyorum eski sınıf arkadaşım.
3,4 gün önce mesaj attım. Konuştuk neyse sonra kız bayağı konuştu benimle. Hatta ve hatta kafa dengi biri bulmakta sıkıntı çekiyorum bile dedi. Neyse sonra 2 gün önce falan baktım kız az mesaj atmaya başladı.
Sonraki gün yani dün mesaj attım. "napiyon" diye geldi ders "çalışıyoruk" diye mesaj attı. Orada bir afalladım. Çalışıyoruz mu çalışıyorum mu demeye çalıştı diye. Neyse sonra ben bir mesaj daha attım. Seni rahatsiz etmiyorum di mi diye?
Kiz hiç görmedi bile. Sabah hikayeme baktı 2 saat önce diğer bir hikayeme baktı ama mesaja görüldü bile atmadı. Sizce beni basindan savmaya mi çalışıyor?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
@DDR 5 RAM
Başka konuşacak birisini bulmuştur salla.

Egoistmiş, benim de vardı çevremde böyle birkaç tip. Salla gitsin sen de ona yazma.

Bir yanım diyor ki bırak gitsin kendi gibi bir erkek bulsun onun başına kalsın.

Diğer yanım diyor ki Olm mal mısın kızı kaçırma bak sana arkadaş bulmakta zorluk çekiyorum diyor yaz işte

Kafam çok karışık. Bir de fazla yakışıklı değilim ya bana mı bakacak algısı oluyor.

İsterseniz atabilirsiniz fakat kız eğer sizi sevmediyse daha çok soğuyabilir hatta engel bile yiyebilirsiniz hocam boş verin?

Yazdim Hocam.
Sadece ders aralarında girdiği için az giriyormuş ve bayağı ders çalışıyor. Belli zaten 2 saate 5 dk girmesinden. Ama hala bana bakar mı algısı var.

Son düzenleme:
Bir yanım diyor ki bırak gitsin kendi gibi bir erkek bulsun onun başına kalsın.

Diğer yanım diyor ki Oğlum mal mısın kızı kaçırma bak sana arkadaş bulmakta zorluk çekiyorum diyor yaz işte

Kafam çok karışık. Bir de fazla yakışıklı değilim ya bana mı bakacak algısı oluyor.

Yazdim Hocam.
Sadece ders aralarında girdiği için az giriyormuş ve bayağı ders çalışıyor. Belli zaten 2 saate 5 dakika girmesinden. Ama hala bana bakar mı algısı var.

Objeleştirmek gibi olmasın ama insan bu, biri gider diğeri gelir elbet. Böyle bir düşünceye sahip olduğunuzdan ötürü egosu tavan yapmış olabilir mi hatta?

Yok yav bu düşünceleri arkadaşlarım soktu hep ama kızı seviyorum.

Yine konuşun ama o size nasıl mesafeli oluyorsa siz de mesafeli olun, yazmak isteyen yazar zaten yazınca da merakından bakar ders falan martaval bunlar. O iki saat bakmıyorsa siz 4 saat bakmayın. Kimse sizden değerli değil hocam bunu unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı