"Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümü ile uyumlu değildir" hatası

Wastedkey

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ekran kartım RTX 3060 laptop GPU. Sürücümü güncellemek istiyordum ve indirdim. Sistem uyumluluğu kontrol edildiği anda bir uyarı yazısı çıkıyor ve "bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümü ile uyumlu değildir" ve "bu grafik sürücüsü, uyumlu grafik donanımı bulmadı" diyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

1646505344537.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurmaya çalıştığınız sürücü eski. Muhtemelen şu anda daha güncel sürüm yüklü olduğundan dolayı bu hatayı alıyorsunuz. 511.79 sürümünü kurun.

Merhabalar. Ekran kartım RTX 3060 laptop GPU. Sürücümü güncellemek istiyordum ve indirdim. Sistem uyumluluğu kontrol edildiği anda bir uyarı yazısı çıkıyor ve "bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümü ile uyumlu değildir" ve "bu grafik sürücüsü, uyumlu grafik donanımı bulmadı" diyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 1323567

Ekran kartı driverini buradan kurabilirsiniz. Kendisi uyumlu sürümü bulacaktır.

Kurmaya çalıştığınız sürücü eski. Muhtemelen şu anda daha güncel sürüm yüklü olduğundan dolayı bu hatayı alıyorsunuz. 511.79 sürümünü kurun.

+ Olarak eski kartlarda bu problem güncel sürücü kurunca oluyor.(Desteği kesilmiş sürümler oluyor aynı hatayı veriyor.)

Hocamın dediği gibi 511.79 sürümünü dene.

+ Olarak eski kartlarda bu problem güncel sürücü kurunca oluyor.(Desteği kesilmiş sürümler oluyor aynı hatayı veriyor.)

Şu anda güncelim galiba teşekkürler.
1646507839143.png

Microsoft Flight Simulator'de biraz fps düşüşü yaşıyorum. Bu yüzden eski sürüme dönmek istiyorum da bunu nasıl yapabilirim ekstra bir program yüklemeden nasıl yaparım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı