Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir

samed.yurtsven

Decapat
Ekran kartımı güncellerken resimdeki hatayı alıyorum, ne yaparsam yapayım bir türlü güncelleyemedim.

Ekran kartı : MSI GTX 1050TI Gaming X
İşletim Sistemi : Windows 10 64bit

asdasd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Elle kursanızda fayda etmiyor. Yapmanız gereken şey çok basit ama çok can sıkıcı bir işlem malesef. Windows Update'e girip güncelleştirmeleri denetle deyip tüm güncelleştirmeleri yüklemelisiniz. :) Bu sorunu yaşayan çok kişi oldu kendimde bunlardan biriyim Windows güncellemeniz lazım. Şimdiden kolay gelsin ve bol sabırlar diliyorum. :)

Elle kursanızda fayda etmiyor. Yapmanız gereken şey çok basit ama çok can sıkıcı bir işlem malesef. Windows Update'e girip güncelleştirmeleri denetle deyip tüm güncelleştirmeleri yüklemelisiniz. :) Bu sorunu yaşayan çok kişi oldu kendimde bunlardan biriyim Windows güncellemeniz lazım. Şimdiden kolay gelsin ve bol sabırlar diliyorum. :)

Windows'u güncelleyemiyorum, takılıp kalıyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takılıp kalmıyordur. Eğer güncelleme işlemi yaparken başka işlem yaparsanız beklemeye alıyor. Öyle diye biliyorum. Birde çok uzun sürüyor. Eğer isterseniz Microsoftun sitesinden son update'i indirip öyle kurun. Olmazsa son paketi indirip temiz format atın başka çare yok. Ama takılacağını sanmıyorum kendi haline bırakın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı