Bu oyunlar iyi değil!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Artık mağaradan çıkma oyunları sevmeyi bırakın!
GTA San, Pes 13 gibi oyunlar.
Bunlar kendi çıktığı zamanlar çok iyiydiler.
Artık değiller!
Oyunlar gayet eski.
Onun yerine yeni sürümleri oynayın.
Mesela GTA 5 oynayın.
Daha yeni ve daha iyi.
Öznel düşünceni millete nesnel diye dayatmaya çalışıyorsun. GTA V'ide oynadım GTA SA'yıda. Sen grafik diye tutuşsanda GTA SA hala GTA V'e taş çıkartır. Tek üstün yönü grafiklerinin iyi olması ve grafikden banane oynanış hissiyatı önceki oyunlarını tutmuyorsa. Cidden hangi moderatör onay verdi bu konuya. Ortalığı karıştırmak için açılmış saçma bir konu. Bu düşünceye katılanlar ya oyun oynamayı bilmiyordur ya da PES 13 çıktığında daha biberondan süt içiyordu.

Öznel düşünceni millete nesnel diye dayatmaya çalışıyorsun. GTA V'ide oynadım GTA SA'yıda. Sen grafik diye tutuşsanda GTA SA hala GTA V'e taş çıkartır. Tek üstün yönü grafiklerinin iyi olması ve grafikden banane oynanış hissiyatı önceki oyunlarını tutmuyorsa. Cidden hangi moderatör onay verdi bu konuya. Ortalığı karıştırmak için açılmış saçma bir konu. Bu düşünceye katılanlar ya oyun oynamayı bilmiyordur ya da PES 13 çıktığında daha biberondan süt içiyordu.

En başta denilen cümleyi burda diyincehavalı olmuyorsun.
Pırıl pırıl bir kafa, güle güle kullanman dileğiyle.

Darısı sana.

@The King Of Bruh Kendi düşüncemi kendim ifade edebilecek kapasitedeyim ama sen bilirsin.

Artık mağaradan çıkma oyunları sevmeyi bırakın!
GTA san, PES 13 gibi oyunlar.
Bunlar kendi çıktığı zamanlar çok iyiydiler.
Artık değiller!
Oyunlar gayet eski.
Onun yerine yeni sürümleri oynayın.
Mesela GTA 5 oynayın.
Daha yeni ve daha iyi.

GTA 5 oynatacak PC olsa keşke. Var ama en düşük ayarlarda oynuyorum ve ekran kartı bir süre sonra çok ısınıp kafayı yiyor. Çünkü fanı yok. Ve ayrıca eski oyunları ben seviyorum. Herkesin kendi düşüncesi.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı