Bu oyunlar iyi değil!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanane kardeşim, isteyen istediğini oynar bu oyunlar senden daha yaşlı ve sen bu oyunları zamanında oynayamadığın ve nostaljisini yaşayamadığın için ağlama. Daha sen dünyada yokken millet internet kafelerde HESOYAM diye gezinirdi GTA San'da. Açıklamanda yazan PUBG Lite'dan oyun kültürü konusunda ne kadar geride kaldığın belli oluyor.

GTA 5 oynatacak PC olsa keşke. Var ama en düşük ayarlarda oynuyorum ve ekran kartı bir süre çok ısınıp sonra kafayı yiyor. Çünkü fanı yok. Ve ayrıca eski oyunları ben seviyorum. Herkesin kendi düşüncesi.

Haklısın. Herkesin kendi düşüncesi.
Ama ben 10 yıllık eski PC'mde düşüklerde kasmadan oynadım.
Yani GTA 5 çok büyük bir sistem gerektirmiyor.

Sanane kardeşim, isteyen istediğini oynar bu oyunlar senden daha yaşlı ve sen bu oyunları zamanında oynayamadığın ve nostaljisini yaşayamadığın için ağlama. Daha sen dünyada yokken millet internet kafelerde HESOYAM diye gezinirdi GTA San'da. Açıklamanda yazan PUBG Lite'dan oyun kültürü konusunda ne kadar geride kaldığın belli oluyor.

Kendini sanki 20 yaşında gibi gösterip kafelerde gta san oynayıp havalı olduğunu sanma.
Kendin çok büyükmüşsün gibi millete laf atma. Gerçek olmamasına rağmen sanki kafede GTA san oynayıp havalı olmuyorsun.

GTA V kendi serisinde yeni olsa ne olur 7 yaşında oyun. Rockstar bile beleş dağıttı artık eskidiğinden. Aynı firmadan çıkan Red Dead Redemption 2'yi örnek gösterseydin keşke.

Uzaktan bakınca GTA SA ve GTA V aynı geliyor nostalji olarak. Dolar 2 TL'ydi GTA V ilk çıktığında hey gidi.

Eleştiriye katlanamayan bir tane 1. sınıf öğrencisinin zeka seviyesinin bunu kaldırabileceğini sanmıştım.
Kaldıramıyormuş. Bidaha sana bir şey sormam.

Tamam.

İsteyen istediği oyunu oynar buna kimse karışamaz benim PC GTA 5'i kaldırmıyor ne yapim GTA SA çok eski o yüzden borç yapıp yeni PC mi toplayayım konu açarken biraz mantıklı konu açın.

Kendini sanki 20 yaşında gibi gösterip kafelerde gta san oynayıp havalı olduğunu sanma.
Kendin çok büyükmüşsün gibi millete laf atma. Gerçek olmamasına rağmen sanki kafede GTA san oynayıp havalı olmuyorsun.
Havalı olmak için dediğimi mi zannediyorsun? 2004'ten önce doğduysan kendi kafama sıkacağım. Yüksek ihtimalle Donanım arşivinin bütçeye uygun sistemlerinden aldın ve Apex, LoL, CS, PUBG, R6S, GTA 5, Valorant, Warzone dışında doğru düzgün bir oyun oynamadın. Oyun kültürünü genişlet sonra gel buraya böyle aşırı tartışma yaratacak konular aç, aksi taktirde kendini utandırmak dışında bir şey yapmıyorusun.

konunun en başını seçmekteki amacın havalı olduğunu sanmak düşüncesi ne alaka? Ben orada yazdığına cevap vermişim sen "Havalı olmuyorsun" diyerek boş yapıyorsun?

Sanki 20 yaşında gibi herkese yalan söyleyerek daha int cafeye gitmeyen biri cafede GTA san oynayıp havalı olduğunu sanıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı