Bu piyasada Monster alınır mı?

Bütçe
13000

Bende iki laptop arasında kaldım RAM eklemek vs derken fiyat farkı kapanıyordu bir de garanti olayları ve 3050 Ti olunca diğer modelde oraya yöneldim bence şansınız varsa Monster mağazasına gidip deneyin memnun kalacaginizi düşünüyorum.
Dell için bilgim yok inceleme videolarının altındaki yorumlardan yola çıkıp bakabilirsiniz.

Bende iki laptop arasında kaldım RAM eklemek vs derken fiyat farkı kapanıyordu bir de garanti olayları ve 3050 Ti olunca diğer modelde oraya yöneldim bence şansınız varsa Monster mağazasına gidip deneyin memnun kalacaginizi düşünüyorum.
Dell için bilgim yok inceleme videolarının altındaki yorumlardan yola çıkıp bakabilirsiniz.

Monster mağazasına gidemem ne yazık mi internetten sipariş vereceğim, RAM 500 TL aralarında 1500 TL fark oluyor ama imkanim olursa Monster olmazsa Dell almayı planliyorum ve RAM'i kendim takmaya da korkuyorum yeni sıfır alacağım cihazı kullanmadan zarar vermek istemem, evin oradaki bilgisayarci da ya zarar verirse diye içime kurt düşüyor neyse ileride hangisini alirsam yazarim tekrar buraya

Dell kullandım hocam servis Monster kadar iyi değil ve o kasasını kullanmadım ama performans orta derim Dell alacaksan Alienware'den şaşmıycaksın ondan Monster derim ve Intel öneririm.

Geri
Yukarı