Bu şarkıya uyacak klip önerisi

Daha fazla  
Bu şarkıya uyacak klip arıyorum artık o videodaki klip kesmiyor başka klip lazım :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şarkı bu.

Noktalama işaretleri bol olan klip yapın bence. Hem eğitim amaçlı olmuş olur. Vatana millete faydası dokunur. Noktalama işareti nedir bilmeyen bir nesil var. Cümle sonuna nokta koymaya üşenip, yerine smile karakter koyuyorlar.
Dostum sakin ol. Bence buradaki %95’lik kesim sadece burada noktalama işaretlerine uyuyor.

Dostum sakin ol. Bence buradaki %95'lik kesim sadece burada noktalama işaretlerine uyuyor.

Biraz abartıyorsun.

Kendi görüşünü belirtmiş, bu normal bir şey.

Bu şarkıya uyacak klip arıyorum artık o videodaki klip kesmiyor başka klip lazım :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şarkı bu.

Animasyon efektli güzel bir şey eklenebilir vuruşlu falan.

Noktalama işaretleri bol olan klip yapın bence. Hem eğitim amaçlı olmuş olur. Vatana millete faydası dokunur. Noktalama işareti nedir bilmeyen bir nesil var. Cümle sonuna nokta koymaya üşenip, yerine smile karakter koyuyorlar.

Kardeşim hepimiz biliyoruz ki senin bu mesajı yazarken acaba yanlış yaptım mı diye 2-3 saat bakındığını ve rezil olmamak için bu attığın mesajın hatalarını düzelttin, herkes gün içinde yazım hataları yapar bu normal bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı