Steam "Bu satın alma başarısız oldu" hatası

Bir.Abdullayef

Centipat
Daha fazla  
Selam Aleykum. Forza Horizon 4'ün bayağıdır indirime girmesini takip ediyordum. Bu fırsatı da kaçırmamaya çalışıyorum ama satın alma zamanı böyle hata ile karşılaşıyorum. Sebebi nedendir?

InShot_20230610_113923858.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Aleykum. Forza Horizon 4'ün bayağıdır indirime girmesini takip ediyordum. Bu fırsatı da kaçırmamaya çalışıyorum ama satın alma zamanı böyle hata ile karşılaşıyorum. Sebebi nedendir?

Eki Görüntüle 1814713
Steamde satın alma işleminiz beklemeye alınmış olabilir bu yüzden satın alamıyor olabilirsiniz.

Bekleyen işleminizi iptal etmek için:
  1. Sağ üstten kullanıcı adınıza, ardından Hesap ayrıntılarına tıklayın. "Mağaza İşlemleri" sekmesine tıklayın.
  2. Hesabınız ile en son yapılan Steam mağazası işlemleri arasından "Beklemede" olan ürünü tespit edin
  3. "İşlemi iptal et" bağlantısına tıklayarak bekleyen işleminizi iptal edebilirsiniz.

Onunla alakalı olduğunu düşünmüyorum önceden denediniz mi oluyor muydu ilk kez mi deniyorsunuz?
Önceden oyun almışdım sorun yoktu ilk kez oluyor

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Deniyicem yinede yardımın üçün təşəkkürlər

Arkadaşlar "satın alım geçmişi"nde beklemede her hangi almak istediğim oyun da yok. Sadece daha önceden aldığım oyun var.

Son düzenleme:
Önceden oyun almıştım sorun yoktu ilk kez oluyor.

Deneyeceğim yine de yardımın üçün təşəkkürlər.

Arkadaşlar "satın alım geçmişi"nde beklemede herhangi almak istediğim oyun da yok. Sadece daha önceden aldığım oyun var.

Banka ile görüşün ya da Steam destek.

Geri
Yukarı