Steam EA Play satın alma başarısız hatası

Selamlar. Steam’den gelen yanıt aşağıdaki şekilde;

Merhaba,

Yinelenen oyun aboneliklerinizi Steam İstemcisinden veya giriş yapılmış bir şekilde internet tarayıcısından yönetmek için, "[Your username]" üzerine tıklayın ve açılır menüden "Hesap Detayları" seçeneğini seçin veya şu bağlantıyı kullanın: Sign In

İstediğiniz zaman buradan kayıtlı ödeme yönteminizi düzenleyebilir veya bir Aboneliği iptal edebilirsiniz. İptal edilmiş Abonelikleriniz, ücretli planınız sona erene kadar etkin kalmaktadır.

Geçmiş ve gelmesi kesinleşmiş ücretleri de buradan inceleyebilirsiniz.

Bazı Abonelik Planlarının oyunun faturalandırma sistemi tarafından yönetildiğini lütfen aklınızda bulundurun; bu durumda gelecek faturalandırma detayları için oyun hesabınızı ziyaret etmeniz gerekir.

Steam, ayrıca, her tamamlanan işlemden sonra size fatura detaylarını içeren bir e-posta gönderecektir.

Ben pek bir şey anlamadım bu yanıttan. Ama sanırsam abonelik yerinde okuduğuma göre kredi kartında 29 TL olması gerekiyor diye okudum. Cüzdan parasının kabul olmaması çok saçma.
Eki Görüntüle 1088671

Aramızdaki konuşma böyle oldu. En son olarak cüzdanımdan 29 TL alınmış. O sırada uyuyordum. Ama tickete cevap verilmemiş yapıldığına dair. Yüksek ihtimal parayı çekebildi, yani Steam Destek'le ilgili değil. Siz de deneyin derim.
Şuan ea playe sahipsiniz öyle mi ? Cüzdan parasını kabul etti yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı