Bu sene kim şampiyon olur?

Anadolu takımları çok iyi görünüyor ama henüz çok erken. Ligin ikinci yarısı seyircinin bir kısmının da geleceğini hesaba katarsak ve Avrupa'da'da olmayan bir takım olduğu için sürpriz olmazsa şampiyon Galatasaray olacak.

İlk haftalardan belli olmaz. Bu sene en güçlü kadroyu Fenerbahçe kurdu. Olamazlarsa harcanan paralara da yazık olur.

Fenerbahçeliyim olabileceğimizi düşünüyorum. Hakemler doğramazsa şampiyon olabiliriz takımın alışması lazım ayrıca garry rodriguesi kullanmamız gerektiğini düşünüyorum. Sağ kanatta adam geçebilen birine ihtiyaç var.

Galatasaray bu kadar eksiğe rağmen güzel oynadı geçen maça kadar. Orta saha yok, ama Fatih terim kendi orta sahasını üretir, altyapıdan adam çıkarıp devre arasında yüksek rakamlara satabilir. Devre arasında gelecek bir takviye şampiyon yapacaktır. Fenerbahçe bu kadar iyi ve çok oyuncuya rağmen tam hakkını veremedi ama ilk 5 içine kesinlikle girecektir.

Sosa kırık başparmak ile Tolgadan iyi oynadı. Tolga gerçekten çok vasat.Sinan Gümüş iyi yedek.Erol Hocaya güveniyorum bence oynattığı oyun güzel.Bozuk olan Savunmayı düzeltti , son derece kaliteli oyuncular aldırdı ve bunu kar ederek yaptı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…