Bu sene kim şampiyon olur?

Anadolu takımları çok iyi görünüyor ama henüz çok erken. Ligin ikinci yarısı seyircinin bir kısmının da geleceğini hesaba katarsak ve Avrupa'da'da olmayan bir takım olduğu için sürpriz olmazsa şampiyon Galatasaray olacak.

Fenerbahçeliyim olabileceğimizi düşünüyorum. Hakemler doğramazsa şampiyon olabiliriz takımın alışması lazım ayrıca garry rodriguesi kullanmamız gerektiğini düşünüyorum. Sağ kanatta adam geçebilen birine ihtiyaç var.

Galatasaray bu kadar eksiğe rağmen güzel oynadı geçen maça kadar. Orta saha yok, ama Fatih terim kendi orta sahasını üretir, altyapıdan adam çıkarıp devre arasında yüksek rakamlara satabilir. Devre arasında gelecek bir takviye şampiyon yapacaktır. Fenerbahçe bu kadar iyi ve çok oyuncuya rağmen tam hakkını veremedi ama ilk 5 içine kesinlikle girecektir.

Karagümrük maçında erol bulutun yaptıgı degısıklıklerı hatırla sosayı aldı tolgayı soktu yanınada sinanı koydu az kalsın elinizdeki 3 puanı kaybedıyordunuz.Erol bulut çok tecrubesız umarım fenerın basına iş açmaz. hakkınızda hayırlısı olsun
Sosa kırık başparmak ile Tolgadan iyi oynadı. Tolga gerçekten çok vasat.Sinan Gümüş iyi yedek.Erol Hocaya güveniyorum bence oynattığı oyun güzel.Bozuk olan Savunmayı düzeltti , son derece kaliteli oyuncular aldırdı ve bunu kar ederek yaptı.

Geri
Yukarı