Bu sene LGS nasıl olur?

ismailabi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,
8.sınıf öğrencisiyim, LGS'ye hazırlanıyorum ve bu sene sınavın nasıl olacağını merak ediyorum. Tahminlerime göre bu sene biraz daha kolay yapacakları görüşündeyim çünkü etrafımda gördüğüm kadarıyla, sınav öğrencilerinin çoğu, pandeminin de etkisiyle verimli şekilde ders çalışmıyor, sizin de tahminlerini görmek isterim. Sizce sınav nasıl olur?

Ben de LGS'ye 2020 de girdim. Biz de kolay bekliyorduk fakat hiçbir şeye bel bağlamayın ben çalıştım hedefime ulaştım ASELSAN Meslek Lisesine gidiyorum 412 puan %5.88le girdim.

Bu matematik kolay demek. Feni zorlayacaklar. Tabi kokaydan kasıt aşırı dikkat ve zeka gerektiren soruların sayısı azalacak. Yoksa sınavın seviyesi kolay kolay değişmez.

Merhaba,
8.sınıf öğrencisiyim, LGS'ye hazırlanıyorum ve bu sene sınavın nasıl olacağını merak ediyorum. Tahminlerime göre bu sene biraz daha kolay yapacakları görüşündeyim çünkü etrafımda gördüğüm kadarıyla, sınav öğrencilerinin çoğu, pandeminin de etkisiyle verimli şekilde ders çalışmıyor, sizin de tahminlerini görmek isterim. Sizce sınav nasıl olur?

Bazıları diyor kolay olacak zor olacak bunları hiç takmayın sınav herkese aynı olacak sana zor olursa diğerlerine de zor olacak tek yapmanız gereken şey çalışmak. Yıldız Teknik Üniversitesi bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim iyi çalışmalar.

Geri
Yukarı