Bu sene mezuniyet töreni olur mu?

Hangi okul? Tavuk döner veriyorlarsa ben de gelirim:)
Hocam cidden dağıtıyorlar. Bu sene son seneme, 3 senedir 12. sınıfların mezuniyet töreninde tavuk döner yedim.
@70409 Puanlamada ilk dönem staj notunuz ne ise o notlar geçerli olacak.
Bilgi için teşekkürler hocam.

Olmaz olsa bile sıkıntılı olur
Hocam öğretmenimiz motive olalım diye mi yapılır diyordu? Arkadaş geçen sene dersimize giren, çok sevdiğimiz bir hocamıza sormuş, arkadaşa öyle demiş. O hoca dışında diyen yok.

Hocam cidden dağıtıyorlar. Bu sene son seneme, 3 senedir 12. sınıfların mezuniyet töreninde tavuk döner yedim.

Bilgi için teşekkürler hocam.

Hocam öğretmenimiz motive olalım diye mi yapılır diyordu? Arkadaş geçen sene dersimize giren, çok sevdiğimiz bir hocamıza sormuş, arkadaşa öyle demiş. O hoca dışında diyen yok.

Öğretmende sıkıntı var demektir motive olun diye yapıyorsa yapılırsa bile gitmemenizi öneririm boşverin töreni su virüs gittikten sonra her gün sizin için mezuniyet töreni olur sağlığınız her şeyden önemli :)

Kardeşim tavuk döner için corona olmaya değer mi :D
Hocam arkadaş demiş, öyle okul mu var diye? Ben de açıklamak istedim, cidden dağıtılıyor o güne özel diye.

Öğretmende sıkıntı var demektir motive olun diye yapıyorsa yapılırsa bile gitmemenizi öneririm boşverin töreni su virüs gittikten sonra her gün sizin için mezuniyet töreni olur sağlığınız her şeyden önemli :)
Hocam zaten mezuniyet günü sosyal mesafe denen bir şey olmuyordu. Çünkü çok kalabalık bir ortam oluyor.

Kardeşim tavuk döner için corona olmaya değer mi :D
Hocam tavuk döner kırmızı çizgimiz. Lütfen. 😂 🤣
Okul falan yok dostum bu yıl :) 1 Haziran olayı, öğrencilerin gözünü korkutup; dersleri salmamaları için.
Bu kadar yasağı koyup koyup yaz başında okulu açarlar ise harbi İQ eksikikleri var demektir.

Geri
Yukarı