Çözüldü Bu soğutucuya termal macun sürülü mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

appa

Hectopat
Daha fazla  
Bu işlemci için termal macun gerekli mi yoksa üstündeki gri bölüm macun yerine mi geçiyor? Cevaplarsanız çok sevinirim.

9a5f969f-e920-452b-8696-2ca910623564.jpg

Üstünde macun değil termal ped var ve bildiğim kadarıyla termal pedlerin performansı macunlara göre kötü. Eğer sıkıntı olmayacak ise bir macun alıp ped yerine macun sürerseniz performans artar diye düşünüyorum.

Artı -2 Eksi
Değerli dostum, forumda sorduğun sorulara her zaman böyle "ters" yanıtlar almazsın. Bazı arkadaşlar insanların bazı konularda bilgili olmadığını düşünemeyip, kendi bildikleri basit bilgileri herkes bilmek zorundaymışçasına tavırlarla karşılıyorlar. Lütfen forumdan ayrılmayın, beraber hoş vakit geçirebiliriz. Sorun için de, evet üzerinde yanlış görmüyorsam bir termal pad var.

Üstünde macun değil termal ped var ve bildiğim kadarıyla termal pedlerin performansı macunlara göre kötü. Eğer sıkıntı olmayacak ise bir macun alıp ped yerine macun sürerseniz performans artar diye düşünüyorum.
Termal macun var. Görüntüsünden belli oluyor.

Adam o kadar kusursuz sürmüş ki, sürülmüş mü yoksa işlemcinin kendisi mi anlayamıyorsun bile.
Fabrikadan sürülü şekilde geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı