Bu Son Konum

• Konuyu başlatan ErenKORKMAZ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 642
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E

ErenKORKMAZ

Ziyaretçi
@Recep Baltaş @SypeR @Akif
Yediğim ceza ile ilgili açtığım son konu ben sadece bir özür niteliğinde ve cezanın bence haksız olduğu için açtığım konuda forumdan ayrılacağım gibi bir şey demedim diğer konuları kitlediğiniz için cevap yazamıyorum bende konu açmak zorunda kaldım silmeyip son kez güzelce konuşur iseniz mutlu olurum.

Syper bana o konuda yazdığım mesajdan 1 ay veriyorsan bunu bana dememelisin.
"Dostum 3 adet hesabın var ve hala haktan hukuktan bahsediyorsun. Kendini çok zeki, bizi de aptal sanıyorsun galiba?"

3 hesapta 3 ayrı kişinin ki ben şuan kardeşimin hesabından yazıyorum

"Kimseyi tutmuyoruz. Herkes kalıp gitmekte özgür. Her ne kadar özgür bir ülkede olmasak da."

Abi ben burayı sevmiştim en sevdiğim adamlardan biriydin istemezsen bir daha girmeye bilirim ben sadece 1 ay ayrı kalacaktım eğer istemiyorsan buraya bir daha ziyaret etmeyeyim kendimi kovulmuş gibi hissettim.

"Başka üyelerin hangi dine mensup olduğu sizleri ilgilendirmemektedir. Herkes karşısındakinin dinine saygı duymak zorundadır. Karşı tarafın dinini eleştirdiğiniz için 1 aylık ceza almışsınız."
O konudaki sorunda zaten saygı idi.

Ben sadece kendi adıma konuşuyorum konuyu arkadaşıma anlattım oda konu açtı.

Buraya kadar konuyu kitlemeden yada silmeden okudu iseniz Teşekkür Ederim.

Kimse sizi kovmadı ki kovmaz da. Sadece seçim yapmakta özgürsünüz. Bize Sosyal'e tekrar katılmayacağınızı belirttiniz, biz de sizin tercihiniz olduğunu söyledik. Siz farklı yorumlamışsınız.

Ayrıca tek bir ağızdan iki hesap aynı şeyi söyleyince hesapların tek kişiye ait olduğu fikri kaçınılmaz oluyor. Yani bu durum Recep Baltaş'ın benim hesabıma girip kendi adına yorum atması gibi bir durum.

Cezanızın ardından kabullenmediğiniz için bu tip bir durumla karşı karşıyayız. Lütfen kuralları tekrar okuyun ve kurallara uymaya özen gösterin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı