Hakkınızı helal edin: Son konum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
4
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI Z590 Carbon Wi-Fi
İşlemci: İ5 11600K
Ekran Kartı: Gigabyte Auros RTX 2070 Super
RAM: 2X16GB 3600 MHz Patriot Viper Blackout
SSD: 2X1 TB Samsung 970 EVO Plus
PSU: NZXT C750 Gold Modüler
Arkadaşlar, hakkınızı helal edin. Bundan sonra burada olmayacağım. Burada güzel zaman geçirdim. Çok şey öğrendim. Bu benim son konumdur. İsteyerek hiç kimseyi kırmadım. Belki sevinenler olacaktır. Onların da gözü aydın olsun. Ne diyeyim. Burası güzel bir yer. Pek çok kişi çözüm buluyor. Pek çok bilgili arkadaşlar var. Bir daha burada olmayacağım. Belki ziyaretçi olarak gelirim. Hepiniz hakkınızı helal edin. Benden yana varsa helal olsun.

Son düzenleme:
Üzüldüğünüzün farkındayım fakat oluyor arada böyle şeyler. Ben de ilk zamanlar uyarı aldığımda bir daha girmeyeceğim gibi tavır ediniyordum. Olayınca sıcağından sonra haklı olduklarını bilip tekrar giriyordum.

Sizin konu nedir tam olarak bilmiyorum ama fevri davranmamakta fayda var. Bu foruma çok katkınız oldu, hem de çok kısa sürede. Bunu yapabilecek insan daha yoktur bu forumda.

Maalesef ben de ceza yemişim, yediğim ceza haklı bir sebepten olduğunu biliyorum onun için hiç trip falan atmayacağım. Ama içime oturan şey geçen 15.000TL'lik sistem toplama adlı konu açıldı ve herkes dalga geçti, onların mesajı duruyor ve ceza da aldıklarını sanmıyorum. Ben ise bu günkü ETS2 gökyüzü siyahlı gibi bir konu vardı onda uzaylılar diye cevap yazmıştım, silinip uyarı aldım. Olabiliyor arada böyle şeyler sen sıkma canını, umarım bir gün ''Geri Döndüm'' diye bir konu açarsın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı