Bu ülkede artık yaşamak istemiyorum

Amerika mı diyorum Avrupa mı diyorum ben nerenizle dinliyor veya anlamaya çalışıyorsunuz? İnsanlık olarak yerin dibine battık. Bugün bir kadını yakarak öldürdüler, hiç mi vicdanınız sızlamıyor?
Sızlıyor da senin gibi ülkemi bırakıp gitmek istiyorum demiyorum! Aramızdaki tek fark bu.

Amerika mı diyorum Avrupa mı diyorum ben nerenizle dinliyor veya anlamaya çalışıyorsunuz? İnsanlık olarak yerin dibine battık. Bugün bir kadını yakarak öldürdüler, hiç mi vicdanınız sızlamıyor?

Haberlerde görmedim, eğer çıktıysa benim televizyon başında olmadığım bir saat/gün'de çıkmıştır, bu tür şeylerin bir sonu yok, her büyüyen erkek kadınları düşmanı sayıyor (alınmazsınız umarım.)

Vatanseverlik kasmaya çalışma!
Tabii sen daha iyi insansın, bilgili insansın ya.
Haberlerde görmedim, eğer çıktıysa benim televizyon başında olmadığım bir saat/gün'de çıkmıştır, bu tür şeylerin bir sonu yok, her büyüyen erkek kadınları düşmanı sayıyor (alınmazsınız umarım.)
Ülkemizdeki kadına verilen değerden kaynaklı bu. Bunda alınacağım bir yer görmüyorum.
Kasmıyorum sen önce dediğin kelimeyi tart sonra kendinde anlarsın nasıl bir cümle yazdığını!
Kesinlikle güzel kardeşim,kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı