Bu ülkede artık yaşamak istemiyorum

Belgeyi silmemişim, buldum. Buraya atayım mı istersen?

Gönder ne olacak. Az güncel ve gerçek verileri tartışalım.

Bir insan mensup olduğu milletten utanmamalı. Atalarının başarılarını devam ettiren bir devlet için yabancılar ile konuşurken milletinden gurur duyarak bahsetmeli. Benim atalarım şöyle böyle diye. Desek ne yine de aşağılık bir durumda oluyoruz.

Nereye gidersek gidelim ırkçılık yaşayacağız. İster Amerika, ingilitereye ister Çin, Japonya, Kore'ye.

@SwishTTT cevap vermeden önce mantık yürütüp cevap ver, biraz kendini zihniyet olarak gizlersin.
Mantık yürütüyümü şuan sen benim ülkemi kötülüyorsun? Kelimelerin bunu gösteriyor bana oldumu? Bende sen benim ülkemi kötüleyemezsin diyorum? Al sana mantık güzel kardeşim.

Gönder ne olacak. Az güncel ve gerçek verileri tartışalım.

Bir insan mensup olduğu milletten utanmamalı. Atalarının başarılarını devam ettiren bir devlet için yabancılar ile konuşurken milletinden gurur duyarak bahsetmeli. Benim atalarım şöyle böyle diye. Desek ne yine de aşağılık bir durumda oluyoruz.

Nereye gidersek gidelim ırkçılık yaşayacağız. İster Amerika, ingilitereye ister Çin, Japonya, Kore'ye.
Bunun için ayrı konu açabilirim istersen.
Burada tartışmayalım, konu kilitlenmesin.

Ne alaka kardeşim bir Türkiye'ye bak, bir de Avrupa'ya. O gevur dediğiniz Avrupa'da tecavüz vakaları direkt müebbet. Bizde resmen katilin sırtı sıvazlanıyor.

Hayır, verdiğim cevaba verecekse versin anlamında dedim.

Avrupa'daki bütün davalara siz bakıyorsunuz sanırım. Bu olaylar Türkiye'ye özel değil. Her yerde oluyor.

Bunun için ayrı konu açabilirim istersen.
Burada tartışmayalım, konu kilitlenmesin.

Daha iyi olacaktır. Sonuçta bir tartışma konusu değil burası. Tartışma konusu açılırsa rahat rahat konuşuruz.

Geri
Yukarı