Bu Valorant hesabı kaça satılır?

Kimsenin elinde kalması garanti olmadığı hesaba 100 liradan fazla vermesini bekleme. 100 bile çok 50 verseler şanslısın. Zaten iki tane skin var.

Hocam ilk mailli veriyorsan zaten çok hızlı satılır item satış gibi sitelerde güvenilir satıcı olmayanlardan alışveriş yapmazsanız sorun yaşamazsınız.

Hocam ilk mailli veriyorsan zaten çok hızlı satılır item satış gibi sitelerde güvenilir satıcı olmayanlardan alışveriş yapmazsanız sorun yaşamazsınız.
Benim bildiğim alıcı da satıcı da sorun yaşadığında desteğe yazinca site dışı bir yer kullanmadiginda sorunu cozuyorlar ama dediğim gibi game satış benim hesapları sattığım yer. Öneri varsa alabilirim başka.

Hesap satımı saçmalık kimse bu devirde vereceğini sanmıyorum veren nasıl veriyor anlamış değilim yarın bir gün geri almayacağınız belli değil kısaca insanlara çok güven olmaz 100 TL bile vermem açıkçası hesabın ismini verde Rio'ta bir şikayet edeyim iyi günler.

Benim bildiğim alıcı da satıcı da sorun yaşadığında desteğe yazinca site dışı bir yer kullanmadiginda sorunu cozuyorlar ama dediğim gibi Game satış benim hesapları sattığım yer. Öneri varsa alabilirim başka.

Satmadan önce videoy başlatıp hesabın içeriğini çekin sonra da hesaptan çıkıp adama teslim edin hiçbir sorun olmaz.

Hesap satımı saçmalık kimse bu devirde vereceğini sanmıyorum veren nasıl veriyor anlamış değilim yarın bir gün geri almayacağınız belli değil kısaca insanlara çok güven olmaz 100 TL bile vermem açıkçası hesabın ismini verde Rio'ta bir şikayet edeyim iyi günler.
Unranked hesapları demir düşük mmr diye 100 e satanlar var hocam kimsenin işine karışmamak lazım. Bu babana beni neden yaptıniz demek kadar saçma, iyi günler dilerim.

Game satış ileride sıkıntı çıkartabilir. Sürekli müşterileri haklı bulma gibi bir zaafı var dolandırmaya çalışsalar bile. İtemsatış öneririm
600 e koyuyosan 540 geliyor. İtem satista böyle büyük bir komisyon var mı? Ve papara geçer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı