Bu Valorant hesabı kaça satılır?

Hesap satımı saçmalık kimse bu devirde vereceğini sanmıyorum veren nasıl veriyor anlamış değilim yarın bir gün geri almayacağınız belli değil kısaca insanlara çok güven olmaz 100 TL bile vermem açıkçası hesabın ismini verde Rio'ta bir şikayet edeyim iyi günler.
Zamanında az al-sat yapmadım. Gayette veriyorlar . Random hesap alınmaz sadece.

Hesap satımı saçmalık kimse bu devirde vereceğini sanmıyorum veren nasıl veriyor anlamış değilim yarın bir gün geri almayacağınız belli değil kısaca insanlara çok güven olmaz 100 TL bile vermem açıkçası hesabın ismini verde Rio'ta bir şikayet edeyim iyi günler.

Hocam veren veriyor adam ilk kez oyuna girmiş sırf arada girmek için kuzenimin hesabını 1100 TL'ye almıştı 3-4 ay önce bende 100 TL komisyonuma çökmüştüm.

Unranked hesapları demir düşük mmr diye 100 e satanlar var hocam kimsenin işine karışmamak lazım. Bu babana beni neden yaptıniz demek kadar saçma, iyi günler dilerim.

600 e koyuyosan 540 geliyor. İtem satista böyle büyük bir komisyon var mı? Ve papara geçer mi?
%7 idi değişmemiştir büyük ihtimalle

Unranked hesapları demir düşük mmr diye 100 e satanlar var hocam kimsenin işine karışmamak lazım. Bu babana beni neden yaptıniz demek kadar saçma, iyi günler dilerim.

600 e koyuyosan 540 geliyor. İtem satista böyle büyük bir komisyon var mı? Ve papara geçer mi?
Papara çekim-ödeme yapılabiliyor

Zamanında az al-sat yapmadım. Gayet de veriyorlar. Random hesap alınmaz sadece.

Random hesapların zaten 2 amacı var elinde kalan bpli hesapları satmak 2. si bir stokla kendi hesabını satmak zaten adam onun içini iyice biliyor mail bağlı olmayabilir yazıyolar ama hepsi onların maili :D

Hocam satış yasak olabilir ama Riot'un o kadar ağır protokolleri yok he gidip de oyunda seste ben bu hesabı satın aldım dersen ban yersin tabii ama siz adamın hesabını alıp şikayet etseniz muhtemelen banlanmaz çünkü bende gidip hesabımı satıyom deyip tenzin hesabını söyleyeyim banlatayım yani saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı