"Bu Web Sayfası Kullanılamıyor" Hatası

Kazuhira Miller

Kilopat
Yer
Mother Base
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar konu başlığında ve aşağıdaki fotoğrafta da belirttiğim gibi internette bazı sitelere girdiğimde böyle bir hata alıyorum. Bu hata her sitede olmuyor bazı sitelerde çıkıyor karşıma. Neden böyle bir hata alıyorum ? Nereden kaynaklanıyor bu sorun ? İnternetle alakalı bir sorun mu ? Bir çözümü yok mu ? Sorunumu çözerseniz sevinirim arkadaşlar.

Ekran Alıntım.PNG

Google Chrome eklentilerinden bulabilirsiniz.
Yasaklı sitelere ya da giremediğimiz sitelere girebiliyor.
Ama giremeyebilir de. Deneyiniz.

Yakın zamanda Google'ın yeni teknoloji ve politikalarında kaynaklı bazı siteler uyumsuzluk yaşıyor o yüzden sitelerde sorunlar yaşanıyor. Firefox ve Yandex ile o sitelere ulaşmaya çalışın. DNS değiştirerek deneyebilirsiniz.

Yakın zamanda Google'ın yeni teknoloji ve politikalarında kaynaklı bazı siteler uyumsuzluk yaşıyor o yüzden sitelerde sorunlar yaşanıyor. Firefox ve Yandex ile o sitelere ulaşmaya çalışın. DNS değiştirerek deneyebilirsiniz.
Firefox ve Yandex ile de girmeyi denedim hatta DNS bile değiştirdim ama olmuyor hala bu hatadan veriyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı